• 25 اسفند 1397
  • 2794

آمادگی کامل دانشگاه علوم پزشکی سبزوار جهت ارائه خدمات درایام نوروز

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و پیش‌بینی تمهیدات لازم، این دانشگاه آمادگی کامل برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در ایام تعطیلات نوروزی را دارد.

 دکتر مسلم

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و پیش‌بینی تمهیدات لازم، این دانشگاه آمادگی کامل برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در ایام تعطیلات نوروزی را دارد.

به گزارش وبدا/ دکتر علیرضا مسلم در گفتگو با خبرنگار وبدا اظهار کرد: تمامی بیمارستان ها،مراکز بهداشتی درمانی و پایگاه های اورژانس ۱۱۵ شهری و جاده ای در سبزوار و شهرستان های تابعه در ایام نوروز برای ارائه خدمات مناسب به مسافرین و زائرین بارگاه منور حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) در آمادگی کامل هستند.

وی با اشاره به اینکه خدمات تخصصی و فوق تخصصی در 6 بیمارستان تابعه دانشگاه ارائه می گردد،افزود: ضمن آمادگی تمامی بخش های بیمارستان های تابعه، بخش های مراقبت های ویژه،اتاق های عمل، مرکز دیالیز و کلینیک ویژه دانشگاه با حضور متخصصین در رشته های مختلف در این مدت آماده ارائه خدمات درمانی موردنیاز هستند.

دکتر مسلم با اشاره به فعالیت کلینیک دندانپزشکی در این ایام اضافه کرد: مرکز هدایت دانشگاه جهت اعزام احتمالی بیماران هماهنگ وبخش های آنژیوگرافی،سنگ شکن،شیمی درمانی،ام آر آی و سی تی اسکن در بیمارستان های تابعه ،آماده پذیرش بیماران می باشند.

رئیس دانشگاه درادامه با بیان اینکه کلیه پایگاه های اورژانس شهری و جاده ای به صورت آماده باش هستند،اظهار کرد کرد: اورژانس سبزوار با استقرار آمبولانس و برپایی 3 پایگاه سلامت درمحور سبزوار- شاهرود و همچنین آماده باش بالگرد اورژانس هوایی در این ایام،خدمات پیش بیمارستانی مورد نیاز مسافرین را ارائه خواهد داد.

وی بابیان اینکه دار های درمان سرپائی مورد نیاز مسافرین در پایگاه های اورژانس توزیع شده است، تصریح کرد: تیم های بازرسی بهداشت محیط دانشگاه در ایام نوروز فعال و برعملکرد مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، مراکز اسکان مسافرین و اماکن عمومی نظارت مستمر خواهند داشت.

گفتنی است؛دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با شش بیمارستان تخصصی با 850 تخت فعال، 26 پایگاه اورژانس، ۱۹۵ خانه بهداشت و ۳۸ مرکز بهداشتی،ارائه خدمات تخصصی درمانی و بهداشتی  را در غرب خراسان رضوی بر عهده دارد.

 

{news-gallery}
نظرات کاربران
این خبر فاقد نظر می باشد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *