توصیه های تغذیه ای در ایام روزه داری
در ماه مبارك رمضان نيز مانند هميشه پيروي از برنامه غذايي متنوع و متعادل یعنی تامين انواع مختلفي از مواد غذايي به تناسب با يكديگر و مقادیر کافی از مواد مورد نیاز برای حفظ سلامت بدن و رعایت ميانه‌روي با محدود نمودن غذاهاي داراي چربي، كلسترول، قند، نمك زياد و تركيبات افزودني توصیه می شود.
 ١٠:٤٣ - چهارشنبه ٢٥ فروردين ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

پلمب یک واحد آموزشی - فرهنگی در سبزوار
دکتر فاطمه نوده معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: با توجه به اخطار های داده شده وطبق مصوبه ستاد مقابله با کرونا کارشناسان بهداشت این معاونت یک سالن مطالعه که خارج از پروتکل های مصوب فعالیت می کرد را پلمب کردند.
 ١٣:١١ - سه شنبه ٢٤ فروردين ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

بازداشت صاحبان مجلس عروسی در جغتای
صاحبان مجلس عروسی در یکی از روستاهای بخش هلالی به علت عدم تمکین مصوبه ممنوعیت برگزاری مجالس عروسی در وضعیت نارنجی شهرستان، بازداشت و پرونده قضایی تشکیل شد.
 ١٢:٠٩ - دوشنبه ٢٣ فروردين ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
روابط عمومی ، شبکه بهداشت و درمان خوشاب ، حسین سلطانی ، سپاه ، علوم پزشکی سبزوار ، ماسک ، رایگان ، بازدید ، خوشاب ، سلطان آباد ، خوشاب

جهاد مدافعان امنیت دوشادوش مدافعان سلامت
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خوشاب :با توجه به وضعیت بحرانی و خطرناک شهرستان خوشاب بازدید مشترکی توسط سرپرست شبکه بهداشت و درمان و فرمانده سپاه ناحیه شهرستان خوشاب از اصناف و مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی در جهت بررسی و دعوت مردم به رعایت پروتکل های بهداشتی در سطح شهر سلطان آباد انجام شد
 ٠٩:٠٢ - دوشنبه ٢٣ فروردين ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
جینسینگ چیست و چه خواص و عوارضی دارد
آشنایی با گیاهان دارویی
جینسینگ چیست و چه خواص و عوارضی دارد
یکی از گیاهان مشهور مقوی و نیروزا در جهان ، جنسینگ نام دارد که به گیاه جوانی و نوش دارو نیز معروف است.
 ١٣:١٥ - يکشنبه ٢٢ فروردين ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>