• 26 تیر 1397
  • 2760

افتتاح نخستین مرکز دولتی خدمات تخصصی دندانپزشکی بیماران خاص کشور در سبزوار

مسئول امور دندانپزشکی معاونت درمان دانشگاه از افتتاح اتاق عمل دندانپزشکی و نخستین مرکز دولتی خدمات تخصصی دندانپزشکی بیماران خاص( ناتوان ذهنی و حرکتی_جسمی) کشور خبرداد.

 افتتاح نخستین مرکز دولتی خدمات تخصصی دندانپزشکی بیماران خاص کشور در سبزوار

مسئول امور دندانپزشکی معاونت درمان دانشگاه از افتتاح اتاق عمل دندانپزشکی و نخستین مرکز دولتی خدمات تخصصی دندانپزشکی بیماران خاص( ناتوان ذهنی و حرکتی_جسمی) کشور، 25 تیرماه سال جاری با حضور جمعی از مسئولین وزارتی و شهرستانی خبرداد.

وبدا سبزوار/ دکتر حسین عصارزاده در گفتگو با خبرنگار وبدا گفت: اتاق عمل دندانپزشکی و نخستین مرکز دولتی خدمات تخصصی دندانپزشکی بیماران خاص( ناتوان ذهنی و حرکتی_جسمی) کشور، در مساحت 100 متر مربع و با هزینه ای بالغ بر 3 میلیارد ریال، 25 تیرماه سال جاری با حضور دکتر رزمی مشاور وزیر و دبیر شورای تخصصی دندانپزشکی و دکتر صادقی رئیس اداره دندانپزشکی وزارت بهداشت و جمعی از مسئولین شهرستان و دانشگاه در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی حشمتیه افتتاح شد.

وی بابیان اینکه اتاق عمل دندانپزشکی سبزوار دومین اتاق عمل دندانپزشکی خراسان بزرگ است، افزود: این اتاق عمل به آخرین امکانات استاندارد بیهوشی، یک عدد یونیت و ملحقات آن، یک دستگاه آمالگاماتور، دو دستگاه لایت کیور و سایر وسایل دندانپزشکی تجهیز شده و آماده پذیرش و خدمت رسانی به کودکان کمتر از سه سال و کودکانی است که قابلیت دریافت خدمات دندانپزشکی سرپایی را ندارند.

شایان ذکر است؛دکتر رزمی در سفر یک رروزه به سبزوار،از کلینیک ویژه دندانپزشکی،رایوتراپی و مجتمع آموزشی پردیس بازدید و در جلسه ای با حضور معاون آموزشی و معاون درمان و مسئولین دانشکده پزشکی به بحث و تبادل نظر پیرامون دندانپزشکی و رشته پروتز پرداختند.

 

{news-gallery}
نظرات کاربران
این خبر فاقد نظر می باشد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *
{news-gallery}