• 17 بهمن 1396
  • 2487
به همت روابط عمومی و امور بین الملل

سامانه تلفن گویا و پیامکی ارتباط مستقیم با رئیس دانشگاه راه اندازی شد

مدیرروابط عمومی و امور بین الملل از راه اندازی سامانه ارتباط مستقیم با رئیس دانشگاه به صورت تلفن گویا و پیامکی خبر داد .

 سامانه تلفن گویا و پیامکی ارتباط مستقیم با رئیس دانشگاه راه اندازی شد

 مدیرروابط عمومی و امور بین الملل  از راه اندازی سامانه ارتباط مستقیم با رئیس دانشگاه  به صورت تلفن گویا و پیامکی خبر داد .

محمد باقرزاده مدیر روابط عمومی و امور بین الملل با بیان اینکه  کرامت انسانی، تکریم ارباب رجوع و نگرانی ها و  دغدغه های ذهنی مردم در ارتباط با حوزه های مختلف سلامت در سطح شهرستان از اهم اولویت های رئیس و مجموعه مدیریت دانشگاه می باشد ، اظهار داشت :  سامانه تلفن گویا  به شماره  44011111  (051)و  سیستم پیامکی به شماره  100044011111 ویژه ارتباط با رئیس دانشگاه  با هدف دسترسی آسان تر و کاهش بار مراجعات حضوری به دانشگاه راه اندازی شده است

وی افزود : از طریق این سامانه ها مردم می توانند به راحتی نقطه نظرات و یا مشکلات خود را در ارتباط با حوزه سلامت و یا کارکنان شاغل در این حوزه به طور مستقیم به سمع و نظر رئیس دانشگاه برسانند .

لازم به ذکر است ؛ چنانچه مسایل مطرح شده نیاز به پیگیری  و پاسخگویی داشته باشد حداکثر ظرف مدت 72 پیگیری انجام و نتیجه اعلام خواهد شد . 

{news-gallery}
نظرات کاربران
این خبر فاقد نظر می باشد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *
{news-gallery}