• 24 اردیبهشت 1402
  • 734

حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور در پردیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار

دکتر حسینی معاون پارلمانی ریاست جمهور در ادامه سفر خود به سبزوار از توانمندی های آموزشی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار بازدید و بر پیگیری ویژه جهت احداث دانشکده دندانپزشکی تاکید کرد.

 حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور در پردیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار

به گزارش وبدا/  دکتر سالاری رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در جزئیات بازدید معاون پارلمانی رئیس جمهور از مجموعه آموزشی دانشگاه گفت: در سفر دکتر حسینی به سبزوار که با همراهی دکتر عنابستانی نماینده مردم سبزوار در مجلس و مهندس ابراهیمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان انجام شد توانمندی های آموزشی پردیس بویژه بخش دندانپزشکی بازدید به عمل آمد.

وی افزود: در این بازدید احداث دانشکده دندانپزشکی سبزوار بنا به ظرفیت های موجود از سمت مسئولان دانشگاه درخواست شد که با نظر مساعد و قول پیگیری ویژه دکتر حسینی همراه گردید.

دکتر سالاری در ادامه این بازدید وجود بیمارستان تروما سنتر در شهرستان داورزن را از ضروریات مهم منطقه اعلام کرد و گفت: با توجه به موقعیت ارتباطی سبزوار و آمار بالای تصادفات جاده ای در محورهای ترافیکی غرب خراسان و همچنین قرار گرفتن سبزوار در مسیر ترانزیتی حرم تا حرم و تردد سالانه میلیون ها مسافر و زائر از مسیر رضوی، احداث بیمارستان تروما در شهرستان داورزن ضروری است.
   
رئیس دانشگاه گفت: محور سبزوار- شاهرود به عنوان یکی از محور های حادثه خیز کشور به خصوص در ایام نوروز و تابستان مطرح است با توجه به اینکه در این محور حادثه خیز هیچ بیمارستانی که متناسب با حوادث و سوانح جاده ای باشد وجود ندارد، با درخواست از دکتر حسینی معاون پارلمانی ریاست جمهوری ، وی قول مساعد برای پیگیری ویژه احداث بیمارستان ترومای سنتر در شهرستان داورزن را اعلام کردند.{news-gallery}
نظرات کاربران
این خبر فاقد نظر می باشد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *