• 24 مهر 1401
  • 717
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی سبزوار عنوان کرد؛

لزوم پرورش مدیران خلاق و توانمند در جهت رسیدن به اهداف و تعالی سازمانی

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: پرورش مدیران خلاق و توانمند جهت رسیدن به اهداف و تعالی سازمانی، باید در اولویت قرار گیرد.

 لزوم پرورش مدیران خلاق و توانمند در جهت رسیدن به اهداف و تعالی سازمانی

به گزارش وبدا/ مراسم تودیع و معارفه روسا و مدیران معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی سبزوارصبح امروز 24 مهرماه سال جاری با حضور دکتر محمد سالاری سرپرست دانشگاه و معاونین و مدیران دانشگاهی در سالن دکتر سیادتی برگزار شد.

سرپرست دانشگاه در این همایش ضمن قدردانی از کارکنان مجموعه دانشگاه در رده های مختلف سازمانی،اظهار کرد:مدیران مختلف که سالها در مجموعه ارائه خدمت داشته و دانشگاه از خدمات آنها بهره مند شده و امروز حوزه مسئولیتی آنها به افراد جدید واگذار شده این افراد ویترین و گنجینه دانشگاه هستند که از تجربه آنان استفاده خواهد شد.

وی با بیان اینکه همه در یک مجموعه و عضو یک خانواده هستیم، افزود: وظیفه دانشگاه است که از مدیرانی که سال ها وقت خود را در اختیار دستگاه قرار داده و حرکتی برای پیشرفت اهداف انجام داده اند مورد تقدیر قرار دهد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی سبزوار تاکید کرد: انتظار می رود که مسئولین و مدیران دانشگاه در پرورش افراد خلاق و توانمند اهتمام ورزیده تا در آینده بتوان از این پتانسیل و ظرفیت ها به نفع مجموعه دانشگاهی استفاده کرد.

 

{news-gallery}
نظرات کاربران
این خبر فاقد نظر می باشد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *