• 21 دی 1400
  • 5727
معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه خبرداد؛

کسب رتبه برتر توسط دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در اجرای فعالیت های قرآنی

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از کسب رتبه برتر کشوری در اجرای فعالیت های قرآنی توسط این دانشگاه خبرداد.

 کسب رتبه برتر توسط دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در اجرای فعالیت های قرآنی

به گزارش وبدا به نقل از پایگاه خبری معاونت فرهنگی و دانشجویی (مفدا)/ دکتر علی دلبری در گفتگو با وبدا اظهار کرد:دانشکده ها و دانشگاههای علوم پزشکی کشور فعال در اجرای برنامه‌های متنوع هفته قرآن و دانشگاه، ازسوی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی معرفی شدند.

وی افزود:با اعلام معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، پنج دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، ایران، اصفهان، سبزوار و اهواز حائز رتبه برتر در سطح کشورشدند.

دکتر دلبری اضافه کرد:روزهای  ۱۸ تا ۲۴  آبان ماه سال جاری به نام هفته «قرآن و دانشگاه» نامگذاری شده بود که دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برنامه‌های متنوعی را برگزار کرد.

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار تصریح کرد: محفل انس با قرآن، دیدار با خانواده شهید مدافع حرم، طرح حزب‌خوانی قرآن بین همکاران، شرکت فعالان قرآنی در نماز جمعه، تجلیل از خادمان قرآنی ، اردوی دانشجویی ویژه دانشجویان فعال در حوزه قرآن و عترت(ع)، تشکیل جلسه هم‌اندیشی اساتید با موضوعات قرآنی، مسابقه کتابخوانی ویژه دانشگاهیان، و تقدیر از مدافعان سلامت شاغل در مراکز واکسیناسیون از جمله برنامه های دانشگاه دراین هفته بود که به اجرا درآمد.

گفتنی است؛ دکتر عباس شیراوژن معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با صدور تقدیرنامه‌ای از دکتر مسلم رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار قدردانی کرد./آزاد


{news-gallery}
نظرات کاربران
این خبر فاقد نظر می باشد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *