• 18 آذر 1400
  • 4380

پیام رییس دانشگاه علوم ‌پزشکی سبزوار به مناسبت روز پرستار

رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار ضمن یاد و خاطره شهدای مدافع سلامت گفت: این شرایط حساس، هر قدمی که برای تامین ، حفظ و ارتقای سلامت جامعه برداشته می شود بر ذهن بیدار و قاموس ماندگار تاریخ نگاشته خواهد شد و در این راستا تلاش و ازخودگذشتگی کادر پرستاری قابل تقدیر است.

 پیام رییس دانشگاه علوم ‌پزشکی سبزوار به مناسبت روز پرستار

به گزارش وبدا /  همزمان با فرا رسیدن ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار،دکتر علیرضا مسلم طی پیامی از جامعه پرستاری دانشگاه قدردانی نمود.

در این پیام آمده است؛

بسمه تعالی

سالروز ولادت با سعادت بزرگ بانوی اسلام ،حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار فرصتی است برای قدردانی از زحمات شبانه روزی جامعه پرستاری که این روزها در خط مقدم نبرد با ویروس کرونا با تعهد و تلاشی ایثارگرانه در راستای درمان بیماران مبتلا به کووید-19 تلاش می‌کنند.

بی تردید در این شرایط حساس، هر قدمی که برای تامین ، حفظ و ارتقای سلامت جامعه برداشته می شود بر ذهن بیدار و قاموس ماندگار تاریخ نگاشته خواهد شد  و در این راستا تلاش و ازخودگذشتگی کادر پرستاری قابل تقدیر است.

اینجانب ضمن یاد و خاطره تمامی شهیدان گرانقدر و شهدای دافع سلامت و تبریک میلاد با سعادت الگوی صبر و عشق و ایثار، حضرت زینب (س) و روز پرستار به اساتید،جامعه دانشگاهی،پرستاران و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار، از زحمات و مجاهدت‌های ارزنده به ویژه در ایام همه گیری بیماری کرونا قدردانی نموده؛ توفیق روزافزون همگان را از درگاه خداوند متعال مسالت دارم.

به امید آنکه با یاری خداوند متعال و همراهی و همکاری مردم عزیز به زودی شاهد قطع زنجیره انتقال کرونا باشیم.

 

دکتر علیرضا مسلم

رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار

آذر ماه 1400

{news-gallery}
نظرات کاربران
این خبر فاقد نظر می باشد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *