• 5 آبان 1400
  • 1243

دعوت رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از دانشگاهیان جهت شرکت در بیست و ششمین جشنواره قرآنی

رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار، اساتید، کارکنان و دانشجویان را به شرکت در بیست و ششمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت "هدهد" دعوت کرد.

 دعوت رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از دانشگاهیان جهت شرکت در بیست و ششمین جشنواره قرآنی

به گزارش وبدا/ دکترعلیرضا مسلم با بیان اینکه قرآن وعترت همواره در بین دانشگاهیان مورد توجه بوده و از آن به عنوان چراغ راه یاد شده است،در گفتگو با وبدا اظهار کرد:جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت "هدهد" فرصتی مغتنم جهت آشنایی بیشتر با معارف این کتاب آسمانی است.

وی با اشاره به اهمیت اخلاق و معنویت در دوره معاصرافزود:هر چقدر بتوانیم معارف قرآنی را در زندگی‌مان جاری نماییم، شاهد خیرات و برکات آن در زندگی روزمره خود خواهیم بود.

رییس دانشگاه ضمن دعوت از اساتید، کارکنان و دانشجویان در بیست و ششمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت, خاطرنشان کرد: امید است تا شاهد حضور پرشور و ارزشمند دانشگاهیان در این جشنواره باشیم تا بتوانیم گوشه ای از فرهنگ اصیل منطقه دارالمومنین و سبزوار را به نمایش بگذاریم.

دکتر مسلم با بیان اینکه انشالله با عنایت پروردگار متعال و پشتکار و اراده دانشگاهیان، شاهد درخشش خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی سبزواردر این رقابت قرآنی باشیم،تاکید کرد:بدون شک کادر درمان و کارکنان نظام سلامت علاوه بر توجه به مسائل کاری به مسائل معنوی نیز توجه خواهند داشت و این اصل، خدمت رسانی به مردم را ارتقا خواهد داد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار بیان داشت: بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد در شش بخش و مجموعا ۵۵ رشته برگزار و مهلت ثبت نام در در آن تا ۱۵ آبان ماه سال جاری خواهد بود.  

گفتنی است ؛علاقمندان به شرکت در بیست ‌و ششمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور تا 15 آبان ماه فرصت دارند تا با مراجعه به آدرس http://quran.behdasht.gov.ir/login    و یا تماس با کارشناس واحد قرآن ‌و عترت دانشگاه با شماره 44018431-051  نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

{news-gallery}
نظرات کاربران
این خبر فاقد نظر می باشد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *
{news-gallery}