• 3 مهر 1400
  • 1558
رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار:

امنیت و صلابت امروز کشور،مرهون رشادت ها و از خودگذشتگی شهدا است

رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزواره ضمن ادای احترام به شهدای دفاع مقدس و مدافع سلامت گفت:امنیت و صلابت امروز کشور،مرهون رشادت ها و از خودگذشتگی شهدا است

 امنیت و صلابت امروز کشور،مرهون رشادت ها و از خودگذشتگی شهدا است

به گزارش وبدا / همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، دکترعلیرضا مسلم رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار ،حجت الاسلام سجادی معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری،دکتر دلبری معاون فرهنگی دانشجویی و مهندس بروغنی مشاور رئیس دانشگاه در امور ایثارگران با حضور در گلزار شهدای سبزوار ضمن قرائت فاتحه و نثار شاخه گل، از رشادت ها  و مقام والای شهدای دفاع مقدس و مدافع سلامت تجلیل نمودند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال جنگ تحمیلی اظهار کرد: امنیت و صلابت امروز کشور مرهون رشادت ها و از خودگذشتگی ها و دلسوزی شهیدان است.

وی افزود: هر آنچه که ما داریم هر دستاوردی که در این چهل و اندی سال بعد از انقلاب اسلامی کسب شده مرهون جانفشانی های این عزیزان است.

دکتر مسلم اضافه کرد: اما مدتی است که جنگ به گونه‌ای دیگر شده و حدود ۲۰ ماه است که کشور دچار جنگی تمام‌عیار شده که شاید وخامت، اوضاع و عوارض عمیق تر از هشت سال دفاع مقدس را به همراه داشته است.

رییس دانشگاه  ضمن گرامیداشت یاد شهدای مدافع سلامت بیان داشت: از زحمات یکایک پرسنل محترم بهداشت و درمان که در این بیست ماه جانفشانی کردند و خالصانه سلامت خودشان را به خطر انداختند تا سلامت دیگران حفظ شود تشکر و سپاسگزاری می‌کنم.

رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار تاکید کرد: از تمام مردم شریف کشورو منطقه تمنا دارم که با رعایت پروتکل ها،رعایت فاصله اجتماعی با زدن ماسک و از همه مهمتر با واکسیناسیون به‌موقع بتوانیم گردش و چرخش این ویروس را از جامعه کم کنیم و دچار پیک های بعدی نگردیم./آزاد

 

{news-gallery}
نظرات کاربران
این خبر فاقد نظر می باشد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *