• 21 تیر 1400
  • 1871

اعلام اسامی کاندیداهای هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام پزشکی

اسامی کاندیداهای هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام پزشکی شهرستان های غرب خراسان اعلام شد.

 اعلام اسامی کاندیداهای هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام پزشکی

به گزارش وبدا/ اسامی داوطلبین عضویت در هیات مدیره نظام پزشکی شهرستان سبزوار، جوین ، جغتای ، خوشاب و داورزن که صلاحیت آنان به تایید هیات مرکزی نظارت بر انتخابات نظام پزشکی رسیده است اعلام شد.

زمان تبلیغات از روز شنبه مورخه  19/4/1400  لغایت روز چهارشنبه مورخ 23/4/1400 خواهد بود و حداکثر 10 روز قبل از برگزاری انتخابات شروع و تا 24 ساعت قبل از شروع رای گیری پایان می یابد.

هر نوع تبلیغات با استفاده از امکانات دولتی ممنوع بوده و کلیه نامزدهای انتخابات و طرفداران آنها مجازند جهت معرفی خود یا نامزد انتخاباتی مورد نظر نسبت به چاپ اطلاعیه دیواری، اعلامیه، زندگینامه و دیگر آگهی های تبلیغاتی و برگزاری میز گرد و سخنرانی اقدام نمایند.

کلیه کاندیداها و طرفداران آنها موظفند در انجام تبلیغات شئون اسلامی و قوانین جاری کشور را مراعات نمایند و تخلفات انتخاباتی توسط هیات اجرایی به هیات نظارت شهرستان منعکس تا درخصوص آنان اتخاذ تصمیم نماید.

انتخابات روز جمعه 25/4/1400 در دو صندق ثابت و سیار در ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار و مراکز درمانی تحت پوشش برگزار خواهد شد.

تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران،داشتن کارت عضویت در سازمان نظام پزشکی و شاغل در شهرستان منطقه انتخاباتی در زمان انتخابات از جمله شرایط رای دهندگان می باشد./آزاد


{news-gallery}
نظرات کاربران
این خبر فاقد نظر می باشد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *