• 1 تیر 1400
  • 4196
معاون توسعه مدیریت و منابع خبرداد؛

کسب رتبه "شایسته" در اجرای برنامه عملیاتی توسط دانشگاه علوم پزشکی سبزوار

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی سبزوارگفت: این دانشگاه در بین دانشکده ها و دانشگاه های علوم پزشکی کشور براساس میزان تحقق اهداف برنامه عملیاتی در سال ۹۹ موفق به کسب رتبه "شایسته" شد.

 کسب رتبه

به گزارش وبدا سبزوار/ مهندس محمد مهرپویان در گفتگو با خبرنگاروبدا اظهار کرد: آخرین مرحله از ارزیابی انطباق فعالیت های اجرایی برنامه عملیاتی سال ۱۳۹۹ وزارت بهداشت در سامانه پایش برنامه عملیاتی انجام شد.

وی افزود: در رتبه بندی دانشگاهها و دانشکده های علوم پزشکی در سال ۱۳۹۹ ،به گونه ای عمل شد که در کنار بهره مندی از معیارهای سال های گذشته و بررسی بازخوردهای دریافتی از مدیران پایش ستادی و دانشگاهی، تاثیر تحلیل و بررسی آماری نتایج، ضریب تعیین کننده تری نسبت به قبل داشته باشد.

معاون توسعه دانشگاه اضافه کرد: در این رتبه بندی دانشکده ها و دانشگاه های علوم پزشکی در ۵ دسته مجزا تقسیم ودر هر دسته، بر مبنای دو معیار میزان تحقق برنامه عملیاتی سال ۹۹ و میانگین میزان تحقق چهار سال گذشته محاسبه و بررسی شده اند.   

مهرپویان ادامه داد : مطابق با دسته بندی پنج گانه و بر اساس نمره مکتسبه ی درصد تحقق برنامه عملیاتی هر دانشکده یا دانشگاه، رتبه بندی به ترتیب؛ سرآمد، شایسته، مقبول، متعهد به تلاش و غیرقابل قبول انجام می گیرد.

وی بیان داشت: باتوجه به ثبت عملکرد فعالیت ها و عملکرد در سامانه برنامه عملیاتی و نتیجه ارزیابی به عمل آماده ، اهم از خود اظهاری در انطباق و وضعیت برنامه عملیاتی ، دانشگاه علوم پزشکی سبزوار موفق به کسب رتبه" شایسته" شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی سبزوارضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته،کسب این موفقیت را به همه کارکنان خانوده بزرگ دانشگاه تبریک گفت./ آزاد


{news-gallery}
نظرات کاربران
این خبر فاقد نظر می باشد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *