سرپرست دانشگاه علوم پزشکی سبزوارعنوان کرد؛

ضرورت انجام واکسیناسیون و رعایت پروتکل های بهداشتی

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و عدم استفاده از ماسک ،به روزهای تلخ گذشته و آمار بالای مرگ و میر بر خواهیم گشت

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی سبزوار خبر داد؛

مثبت شدن 50 درصد از تست های کرونا در غرب خراسان

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: عادی انگاری مردم در عدم استفاده از ماسک، شرکت در دور همی ها و تجمعات و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی سبب خیز دوباره کرونا و مثبت شدن 50 درصد از تست های کرونا شده است.

سخنگوی ستاد ملی کرونا:

استفاده از ماسک در فضاهای باز و سرپوشیده در شهرهای قرمز و نارنجی ضروری است

سخنگوی ستاد ملی کرونا اعلام کرد با توجه به افزایش موارد ابتلا، بستری ها، سرپایی ها و شهرهای قرمز و نارنجی در جلسه امروز ستاد ملی کرونا بر استفاده از ماسک در کلیه فضاها چه باز و چه سر پوشیده در شهر های قرمز و نارنجی تأکید شد.

رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا:

مهار کرونا مرهون ایثار و تلاش بی‌وقفه کادر درمان است

رئیس‌جمهور با قدردانی از تلاش و از جان گذشتگی پزشکان، پرستاران و سایر اعضای کادر درمان، وضعیت امروز کرونا در کشور را که آمار بیماران و فوتی‌ها به شدت کاهش یافته، مرهون تلاش‌های آنان دانست.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی سبزوار عنوان کرد؛

حرکت دانشگاه در جهت تحقق عدالت،تعالی و بهره وری در آموزش علوم پزشکی

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی سبزوارگفت: اجرای برنامه جامع عدالت،تعالی و بهره وری در آموزش علوم پزشکی وزارت بهداشت می تواند نقش مهمی در حرکت به سمت دانشگاههای سوم داشته باشد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوارعنوان کرد؛

اهدای عضو، ناجی جان ۵۷ بیمار در سبزوار/ شاخص اهدای عضو در سبزوار بالاتر از میانگین کشوری است

رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت:با اهدای عضو ۱۰ بیمار مرگ مغزی شده این شهرستان، ۵۷ بیمار نیازمند دریافت عضو طی سال گذشته زندگی دوباره یافتند.

وزیر بهداشت در صحن علنی مجلس خبر داد:

برنامه ریزی وزارت بهداشت برای ارائه طرح عدالت و تعالی نظام سلامت

وزیر بهداشت با اشاره به اینکه ایران در زمینه مبارزه با کرونا جزء ۱۰ کشور موفق اول جهان قرار گرفته است، از ارائه طرح عدالت و تعالی نظام سلامت در این وزارتخانه برای ارتقاء حوزه سلامت و توجه به نقاط محروم کشور خبر داد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی:

قرارگاه تقویت شبکه بهداشت راه اندازی می شود

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اجلاس روسای دانشگاه های علوم پزشکی کشور اعلام کرد: پس از تشکیل قرارگاه جمعیت، دومین قرارگاهی که در وزارت بهداشت راه می افتد قرارگاه تقویت شبکه بهداشتی خواهد بود.

معاون توسعه وزیربهداشت در سبزوار عنوان کرد؛

لزوم نگاه ویژه سازمان برنامه و بودجه نسبت به مطالبات حوزه سلامت

معاون توسعه وزیربهداشت در حاشیه سفر به سبزوار گفت: کادر بهداشت و درمان در ایام همه‌گیری کرونا با رشادت و مردانگی جانفشانی کردند که دراین راستا سازمان برنامه و بودجه نسبت به مطالبات حوزه سلامت باید نگاه ویژه ای داشته باشد‌.