• 6 اسفند 1396
  • 1829

ستاد تسهيلات نوروزي دانشگاه علوم پزشكي سبزوارتشکیل جلسه داد

با هدف هماهنگی لازم در جهت ارائه خدمات بهداشتی درمانی مناسب به همشهریان و مسافران نوروزی، جلسه ستاد تسهيلات نوروزي دانشگاه برگزار شد.

  ستاد تسهيلات نوروزي دانشگاه علوم پزشكي سبزوارتشکیل جلسه داد

 با هدف هماهنگی لازم در جهت ارائه خدمات بهداشتی درمانی مناسب به همشهریان و مسافران نوروزی، جلسه ستاد تسهيلات نوروزي دانشگاه برگزار شد.

وبدا سبزوار / جلسه ستاد تسهيلات نوروزي دانشگاه با حضور رئیس دانشگاه، معاونین، مدیران واحدهای تابعه ، روسای شبکه های بهداشت و درمان، بیمارستان ها، نماینده ای سازمان پزشکی قانونی،محیط زیست و انتقال خون صبح امروز مورخه 6 اسفند ماه سال جاری برگزار شد.

در این جلسه دکتر مسلم رئیس دانشگاه با اشاره به برنامه ريزی و نظارت در جهت آمادگی بیشتر و خدمت دهی هرچه بهتر به مسافرين نوروزی اظهار داشت: با توجه به افزایش مراجعین مراکز بهداشتی و درمانی در ایام تعطیلات نوروز و حضور مسافران در شهرستان، اتخاذ تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های مناسب برای ارائه خدمات بهداشتی درمانی مناسب و با کیفیت در جهت رفاه بیشتر مردم و مسافرین امری ضروری است.

وی به بازدید های مستمر و دوره ای از مراکز بهداشتی و درمانی و آمادگی کامل نیروها تایید کرد و بیان داشت : با توجه به روزهای  باقی مانده سال جاری ضروری است تا برنامه‌ریزی دقیق جهت آزمایشگاهها ، کلینیک دندانپزشکی، بخش جراحی قلب باز و ساعات خدمات‌دهی پاراکلینیک و خرید تجهیزات پزشکی لازم صورت پذیرد.

دکتر مسلم با بیان اینکه برنامه های ستاد تسهیلات نوروزی از 29 اسفند ماه آغاز و به مدت 15 روز ادامه خواهد داشت، افزود: توصيه هاي دارويي و بهداشتي در حوزه بهداشت سفر، و تغذيه نیز در مراکز بهداشتی درمانی و پایگاه‌های راهنمای مسافرین نوروزی ارائه خواهد شد.

.مهندس احمدی دبیر ستاد هم در این جلسه، ضمن بيان گزارش از روند فعاليت هاي سنوات گذشته و بيان مهمترين نقاط ضعف و قوت به تبيين راهكارهاي لازم به منظور ارايه خدمات هرچه مطلوبتر براي شهروندان و مسافران نوروزي در ايام پاياني سال و تعطيلات نوروزي پرداخت.

سایر اعضای ستاد تسهیلات نوروزی دانشگاه هم در این جلسه، نظرات و پیشنهادات خود را در راستای برنامه‌ریزی مطلوب برای ارائه خدمات بهداشتی درمانی مناسب به شهروندان و مسافران نوروزی ارائه کردند و مقرر شد كليه واحدها برنامه هاي خود را جهت تدوين جدول نهايي به دبيرخانه ستاد ارايه دهند.

 

نظرات کاربران
این خبر فاقد نظر می باشد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *