• 10 تیر 1403
  • 235

قدردانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از جامعه سلامت غرب خراسان جهت مشارکت در انتخابات و تبریک به رئیس جمهور منتخب

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در پیامی ضمن تبریک به رئیس جمهور منتخب از جامعه سلامت غرب خراسان که در روز جمعه 15 تیرماه 1403 در چهاردهمین انتخابات سرنوشت ساز جمهوری اسلامی حضور پرشور داشتند، قدردانی کرد.

 قدردانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از جامعه سلامت غرب خراسان جهت مشارکت در انتخابات و تبریک به رئیس جمهور منتخب

با سلام و احترام
 ضمن تشکر و قدردانی از جامعه فرهیخته و خدوم سلامت غرب خراسان، بویژه همکاران گرامی در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار، که با حضور پرشور و شعور خود در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، بار دیگر برگ زرینی دیگر بر افتخارات این مرز و بوم افزودند، مراتب تبریک خود را به جناب آقای دکتر پزشکیان، رئیس جمهور منتخب، صمیمانه ابراز می‌دارم.

 حضور آگاهانه و مسئولانه شما عزیزان در این انتخابات سرنوشت‌ساز، تجلی تعهد و دلبستگی شما به نظام مقدس جمهوری اسلامی و آینده ایران اسلامی بود. یقیناً این انتخاب، فصل جدیدی از امید و پیشرفت را برای کشورمان رقم خواهد زد.

 از خداوند متعال برای جناب آقای دکتر پزشکیان در این منصب خطیر آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون مسئلت دارم و امیدوارم با بهره‌گیری از توان و تجارب ارزشمند خود، در جهت رفع مشکلات و چالش‌های پیش روی کشور و تحقق عدالت و رفاه برای همه مردم ایران گام‌های موثری بردارند.

دکتر محمد سالاری
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار

{news-gallery}
نظرات کاربران
این خبر فاقد نظر می باشد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *