• 23 خرداد 1403
  • 370

نشست معاون بهداشتی دانشگاه با رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی سبزوار

در نشست معاون بهداشتی دانشگاه با رییس بازرسی فرماندهی انتظامی سبزوار و کارشناسان سامانه 197 بر همکاری متقابل هر دو نهاد در حوزه آموزش و پیشگیری تاکید شد.

  نشست معاون بهداشتی دانشگاه با رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی سبزوار

به گزارش وبدا/ دکتر غضنفری در این نشست گفت: هر مکانی که در آن موضوع آموزش سلامت همگانی مطرح باشد با مجموعه بهداشت همکار محسوب می شود.

وی ضمن تقدیر از حضور سرهنگ کرامتی و همکارانشان در مجموعه بهداشت، این نشست را به فال نیک گرفت و با تبیین سیاست ‌های جوانی جمعیت، همکاری در راستای پیشگیری از سقط های عمدی را گامی بزرگ در راستای فرزندآوری و جوانی جمعیت دانست.

معاون بهداشتی دانشگاه در ادامه با اشاره به اجرای طرح نفس نیز گفت: در این زمینه کارهای سازنده ای صورت گرفته که این روند مستمر و ادامه دار است.

وی در بخشی دیگر از صحبت هایش موضوع نگهداری غیرمنطقی و غیرضروری حیوانات در منزل و افزایش خطر بیماری بیماری هاری و هزینه های گزاف مورد نیاز برای نظام مراقبت برنامه حیوان گزیدگی را مطرح و اظهار داشت: امیدواریم با فرهنگ سازی مناسب و آگاهی بخشی عمومی بتوان گامی موثری در جهت کاهش موارد حیوان گزیدگی برداشت.

در ادامه سرهنگ کرامتی رییس بازرسی فرماندهی انتظامی سبزوار نیز ضمن قدردانی از فعالیت های حوزه معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی عنوان کرد: در اداره بازرسی همگانی فرماندهی انتظامی (197) علاقه مندی و اشتیاق لازمه جهت همکاری متقابل در موضوعات مطرح شده، وجود دارد .

وی نیز با اشاره مستقیم به سامانه 197 نیز گفت: مردم و شهروندان می توانند هر گونه پیشنهاد، انتقاد و همچنین شکایات خود را با کارشناسان این حوزه مطرح تا در اسرع وقت به آن رسیدگی گردد.

{news-gallery}
نظرات کاربران
این خبر فاقد نظر می باشد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *