• 10 اسفند 1402
  • 1856

پیام دعوت رئیس دانشگاه برای حضور پرشور در انتخابات 11 اسفندماه

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در پیامی از جامعه دانشگاهی، اساتید، اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه دعوت کرد تا در انتخابات پیش رو حضور و مشارکت پرشوری داشته باشند.

 پیام دعوت رئیس دانشگاه برای حضور پرشور در انتخابات 11 اسفندماه

به گزارش وبدا/  دکتر سالاری در این پیام گفت:

در چهل و پنجمین سالگرد شکوهمند انقلاب، ایران اسلامی تاکنون 11 دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را پشت سر گذاشته که در 11 اسفندماه 1402 دوازدهمین دوره آن برگزار خواهد شد.

انتخابات یکی از ارکان مهم مردم سالاری دینی است و حضور مردم نیز در انتخابات برای تعیین سرنوشتشان است. به فرموده مقام معظم رهبری حضور و مشارکت در انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

حضور مردم در انتخابات یک پیام به دشمنان این مرز بوم  دارد  و آن اینکه "ما پای انقلاب هستیم". مردم این سرزمین اسلامی سرنوشتشان را خودشان تعیین می کنند و اجازه نخواهند داد تا بیگانگان دخالتی در امور کشورشان داشته باشند.

 بنده به عنوان عضوی از جامعه پزشکی ایران اسلامی از تمامی مردم بویژه جامعه دانشگاهی و پزشکی  دعوت مینمایم تا با حضور پررنگ خود در انتخابات 11 اسفندماه 1402 برگ زرینی را به کارنامه انقلاب بیفزایند و نشان دهند که دلبسته نظام و انقلاب هستند و برای حفاظت از خون شهدا و ادامه راه پر رهرو آنان و آبادانی ایران اسلامی همیشه در صحنه خواهند بود.

{news-gallery}
نظرات کاربران
این خبر فاقد نظر می باشد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *