• 15 بهمن 1402
  • 472

۷ پروژه بهداشتی درمانی در سبزوار آماده بهره برداری است

رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: همزمان با آغاز ایام الله دهه فجر ۷ پروژه بهداشتی و درمانی با مساحت ۲۶۰۰ مترمربع با اعتبار 480 میلیارد ریال در مناطق تحت پوشش دانشگاه آماده بهره برداری می باشد.

  ۷ پروژه بهداشتی درمانی در سبزوار آماده بهره برداری است

به گزارش وبدا/ دکتر محمد سالاری در گفتگو با وبدا اعلام کرد: پروژه درمانی اتاق های تک نفره زایمان (LDR)جوین یکی از پروژه های بسیار مهم دانشگاه در بیمارستان قمر بنی هاشم(ع) است که شروع اولیه این طرح از سال 1396 در متراژ 900 متر مربع با 9 تخت بستری می باشد که این طرح در راستای اجرای برنامه جوانی جمعیت و کاهش ضریب اشغال تخت در مرکز درمانی جوین با اعتبار 215 میلیارد ریال تکمیل و آماده افتتاح شده است.
 
وی افزود: مرکز خدمات جامع سلامت روستای ابارش نیز از دیگر پروژه‌های بهداشتی درمانی دانشگاه است که با توجه به جمعیت ساکن در منطقه جهت دسترسی آسانتر مردم به خدمات عملیات اجرائی این طرح از سال 1401 در 550 متر مربع در روستای ابارش آغاز و با هزینه 80 میلیارد ریال تکمیل و آماده خدمت رسانی به مردم می باشد.

دکتر سالاری ادامه داد: همچنین تک نسخه شدن داروخانه واسعی، زیست پزشک بیمارستان ولی عصر(عج) جغتای، خانه بهداشت روستای فتح آباد و زیست پزشک مرکز جامع سلامت البلاغ ششتمد نیز از دیگر مواردی است که دانشگاه ورود جدی به آن داشته که تکمیل و تجهیز این پروژه ها برای دانشگاه بیش از 100 میلیارد ریال هزینه در بر داشته است.

 رئیس دانشگاه همچنین در پایان گفت: آخرین پروژه قابل افتتاح دانشگاه در ایام الله دهه فجر نیز مربوط به مرکز خدمات جامع سلامت شهر ریوند است که عملیات اجرائی این طرح بهداشتی درمانی در کمتر از یکسال آغاز و امروز با بیش از 70 میلیارد ریال تکمیل و آماده بهره برداری می باشد.


{news-gallery}
نظرات کاربران
این خبر فاقد نظر می باشد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *