• 9 بهمن 1402
  • 336

تقدیر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در کنگره بین المللی آزمایشگاه و بالین

در پانزدهمین کنگره بین المللی آزمایشگاه و بالین از "سنا جعفر لو"، "ایلیا ابریشمی" و "مهدی بیقرار عارفی" دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار تقدیر به عمل آمد.

 تقدیر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در کنگره بین المللی آزمایشگاه و بالین

به گزارش وبدا/ در این کنگره که در مرکز طبی کودکان تهران برگزار شد؛ پزشکان، جامعه آزمایشگاهی، دانشجویان و پژوهشگران دانشگاه‌های علوم پزشکی به ارائه مقالات خود به صورت ارائه پوستر و سخنرانی پرداختند.

این همایش با هدف پیشبرد مرزهای دانش، طرح مشکلات و ارائه راه‌حل‌ها برای تعامل مؤثر، کارا و پایدار آزمایشگاهیان، همکاران و دانشجویان بالینی، شناساندن اهمیت پیوند میان آزمایشگاه و بالین و تقویت راه های ارتباطی میان این دو، بررسی تجارب نحوه مدیریت بخش های تخصصی مراکز بهداشتی و درمانی، ارائه پژوهش ها در حوزه طراحی، بی نیاز کردن کشور از محصولات وارداتی و تولید روش های جدید تشخیص بالینی، کمک به تشخیص بیماری ها، کنترل و پایش آن و ارزیابی نیازهای واقعی و روزمره همکاران و دانشجو بالینی در موضوع تخصصی کودکان برگزار شده است.

لازم به ذکر است در این کنگره از  "سنا جعفرلو" دانشجوی پزشکی و دبیر کل کمیته تحقیقات و عضو شورای پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با ارائه مقاله اورجینال خود Ferula gommusa promotes apoptosis in Jurcat cells: in vitro study به صورت پوستر و همچنین دانشجویان ایلیا ابریشمی و مهدی بیقرار عارفی با موضوع:
Investigation of Irisin Hormone Levels in Patients with Major Depressive Disorders
 تقدیر شد.

 


{news-gallery}
نظرات کاربران
این خبر فاقد نظر می باشد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *