• 17 دی 1402
  • 620

اجتماع جامعه دانشگاهی در محکومیت جنایت ترویستی کرمان

جامعه دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در محکومیت جنایت ترویستی گلزار شهدای کرمان انزجار خود را از حامیان تروریست ها اعلام کردند.

 اجتماع جامعه دانشگاهی در محکومیت جنایت ترویستی کرمان

جامعه دانشگاه علوم پزشکی سبزوار امروز در محکومیت جنایت تروریستی کرمان که منجر به شهادت جمع زیادی از زائران سردار شهید سلیمانی شد، اجتماع کردند.


به گزارش وبدا/ در این اجتماع که همزمان با نماز ظهر در مهدیه پردیس با حضور اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه برگزار شد؛ جامعه دانشگاهی با در دست داشتن پلاکارد و شعارهای "مرگ بر اسرائیل"، "مرگ بر آمریکا"، "انتقام سخت، "با کرمان همدردیم، آماده نبردیم" ضمن محکوم کردن این حادثه تروریستی، همدردی خود با خانواده شهدا و مجروحین این حادثه را نشان دادند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در این اجتماع گفت: استکبار جهانی  امروز امنیت کشور را نشانه گرفته است تا با ایجاد ناامنی مردم را ناامید و از صحنه خارج سازد، چرا که اقتدار انقلاب اسلامی به مردم و حضور پرنگ آنها در عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی و ... بر می گردد.

دکتر سالاری افزود: دشمن  از در صحنه بودن مردم می ترسد به همین دلیل آمریکا و اسرائیل و هم پیمانانشان حادثه تروریستی کرمان را با هدف ایجاد ترس طرح ریزی کردند و مظلومانه جمع زیادی از مردم را به شهادت رساندند، اما دشمن چه کسانی را نشانه گرفت؟ زائران مکتب حاج قاسم را، اما غافل از اینکه راه سردار سلیمانی به کوری چشم دشمنان ادامه دار خواهد بود.

 وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی به مردمش افتخار می کند؛ اظهار داشت: حضور مردم در تمامی صحنه ها بویژه مراسم تشییع شهدای کرمان، استکبار جهانی بویژه آمریکا، اسرائیل و داعش را به ذلت و خواری کشاند و ملت ایران با حضور خود بارها اعلام کرده اند که پشتیبان نظامند و انتقام سختی از دشمنان خواهند گرفت.

حجت الاسلام و المسلمین دین پرور مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه در ادامه اجتماع باشکوه دانشگاهیان گفت: از ابتدای عمر انقلاب تاکنون روحیه مقاومت و سلحشوری ملت ایران لرزه بر تن دشمنان شرق و غرب انداخته،  آنها کاری به این ندارند که مردم ایران با چه فکر و عقیده ای هستند اما به شدت هم از ما می ترسند به همین دلیل خواب های وحشتناکی برای مردم این سرزمین دیده اند.

وی افزود: در سال ۵۷ مردم دلیر این مملکت اسلامی با همین روحیه مقاومت دست نشانده شرق و غرب را از این سرزمین بیرون راندند و آرمان های خود را عملی ساخته و مانع اجرای خواب های پلید این جنایتکاران شدند.

 حجت الاسلام دین پرور اظهار داشت: دشمن آگاه باشد فرزندان این سرزمین پرورش یافته مکتب سید الشهداء(ع) هستند، شهادت آرمان ماست. با وجود تمامی تهدیدها و آسیب ها این مردم هرگز دست از این نظام و انقلاب و آرمان های شهدا و شهید سلیمانی برنخواهند داشت.

دشمن در حادثه تروریستی کرمان تعداد زیادی از زائران شهید سلیمانی را به شهادت رساند اما بداند این حوادث مردم ایران اسلامی را بیدارتر خواهد کرد و به فرموده رهبری "جنایتکاران سنگدل از هم اکنون آماج قطعی سرکوب و مجازات عادلانه خواهند بود و بدانند که این فاجعه آفرینی پاسخ سختی در پی خواهد داشت".


{news-gallery}
نظرات کاربران
این خبر فاقد نظر می باشد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *