• 27 آذر 1402
  • 825

آیین تشییع و خاکسپاری پیکر مطهر لاله گمنام در پردیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار

آیین تشییع و تدفین پیکر مطهر لاله گمنام دفاع مقدس، با حضور پرشورمردم سبزوار و جامعه دانشگاهی در پردیس دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.

  آیین تشییع و خاکسپاری پیکر مطهر لاله گمنام در پردیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار

به گزارش وبدا/ این آیین معنوی امروز 27 آذرماه در ساعت9/30 صبح از ورودی پردیس دانشگاه علوم پزشکی تا مهدیه دانشگاه انجام شد و پیکر مطهر این شهید گمنام بر دستان مردم شهید پرور دیار سربداران و دانشگاهیان تشییع و تدفین شد.

حجت الاسلام و المسلمین مقیسه امام جمعه سبزوار در این مراسم گفت: امروز دانشگاه علوم پزشکی سبزوار معطر به وجود شهیدی گمنام است که با ایثار جان خود سبب امنیت کشورمان در دوران دفاع مقدس و بعد از آن شد .

وی دانشجویان و اساتید دانشگاه را به پیروی از سیره شهدا فراخواند و گفت: با تدفین و خاکسپاری این شهید گمنام جامعه دانشگاهی با تلاش در مسیر توسعه کشور دین خود را به این شهید بزرگوار ادا کنند .

پیام خون این شهید که غریبانه 40 سال بر زمین افتاده و تمامی شهدا این است دست از ولایت و تبعیت از رهبری بر ندارید، مسیر شهدا را فراموش نکنید، از رفاه طلبی که راه شما را از شهدا جدا می کند فاصله بگیرید.

دکتر سالاری رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار نیز در این مراسم ضمن قدردانی از حضور پرشور مردم در آیین تشییع و تدفین این شهید گمنام تازه تفحص شده دفاع مقدس گفت: امروز دانشگاه علوم پزشکی ثروتمند شد، ثروتمند به سرمایه بزرگی چون این لاله گمنام. امیدواریم برکات وجودی این شهید گمنام شامل حال ما و جامعه دانشگاهی شود.

 


{news-gallery}
نظرات کاربران
این خبر فاقد نظر می باشد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *