• 1 مهر 1402
  • 140

پیام رییس دانشگاه علوم‌پزشکی سبزوار به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس

رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در پیامی به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس یاد و خاطره تمامی شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان بویژه مدافعان سلامت را که در دوران هشت سال دفاع مقدس در جبهه های حق علیه باطل دوشادوش رزمندگان اسلام حماسه آفریدند را تبریک و تهنیت گفت.

  پیام رییس دانشگاه علوم‌پزشکی سبزوار به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس

به گزارش وبدا/ متن پیام به شرح ذیل است:

🔸️هفته دفاع مقدس آیینه تمام قد و گنجینه ای گرانبها از رشادت‌ها و از خودگذشتگی های غیور مردان و زنانی است که با عزت حماسه هشت سال دفاع مقدس را با افتخار رقم زدند و با برافراشتن پرچم انقلاب اسلامی در جهان، خیالات شوم دشمنان را نقش بر آب کردند.

آنچه امروز انقلاب اسلامی ایران دارد به برکت خون شهدایی است که با ایثار و شهادت، از جان گرانقدر خود بی منت گذشتند و سربلندی و پیشرفت را برای رسیدن به آرمان های والا، برای این‌ ملت به ارمغان آوردند.

و امروز مدافعان سلامت همچون گذشته که در جبهه های نبرد برای نجات جان رزمندگان ایثارها نمودند، در خط مقدم مبارزه با بیماری ها ادامه دهنده این مسیر مقدسند همچنان که در دوران کرونا جهادگونه برای حفظ سلامتی مردم تلاش کردند.  

اینجانب ضمن یاد و خاطره رشادت های  تمامی شهدا بویژه شهدای سلامت، هفته دفاع مقدس را به تمامی آحاد مردم به خصوص دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس تبریک عرض می کنم و از خداوند متعال سربلندی ایران اسلامی و توفیقات روز افزون برای تمامی جانبازان، ایثارگران و یادگاران هشت سال دفاع مقدس را مسالت دارم.

دکتر محمد سالاری
رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار _  شهریورماه ۱۴۰۲

{news-gallery}
نظرات کاربران
این خبر فاقد نظر می باشد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *