• 29 شهریور 1401
  • 284
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار خبرداد؛

آمادگی کامل مراکز درمانی غرب خراسان جهت خدمت رسانی به زائرین رضوی

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از آمادگی کامل مراکز درمانی غرب خراسان جهت خدمت رسانی به زائرین رضوی خبرداد.

 آمادگی کامل مراکز درمانی غرب خراسان جهت خدمت رسانی به زائرین رضوی

به گزارش وبدا / همزمان با در پیش بودن ایام پایانی ماه صفر و تردد حجم بالای زائرین به مشهد مقدس،شامگاه امشب 28 شهریورماه سال جاری دکترسروش معاون درمان دانشگاه از پایگاه های اورژانس جاده ای بازدید وضمن بررسی آمادگی پرسنل و تجهیزات پزشکی بر آمادگی کامل در راستای ارایه خدمات به مسافرین و زائرین تاکید کرد‌.

معاون درمان دانشگاه در حاشیه این بازدید در گفتگو با وبدا اظهار کرد:در دهه پایانی ماه صفر خیل عظیمی از عاشقان و محبین اهل بیت (ع) برای گرامیداشت یکی از بزرگترین مناسبت‌های مذهبی عازم بارگاه منور رضوی می‌شوند.

وی افزود:تمامی مراکز درمانی و بیمارستان ها  در آماده باش کامل هستند و به صورت شبانه روزی به مراجعین خدمات رسانی خواهند داشت.

دکتر سروش با بیان اینکه مدیریت خدمات‌رسانی به بیماران مبتلا به کرونا نیز در کنار خدمت رسانی به زائران دهه پایانی ماه صفر انجام می شود،اضافه کرد: پیش‌بینی حضور پزشکان متخصص و داروهای مورد نیاز در این ایام صورت گرفته تا در این زمینه با مشکلی و کمبودی روبه‌رو نشویم.

وی ادامه داد : همچنین اورژانس سبزوار با استقرار آمبولانس در طول مسیر همچنین آماده باش بالگرد اورژانس هوایی در این ایام،خدمات پیش بیمارستانی مورد نیاز زائرین را ارائه خواهد داد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوارخاطرنشان کرد:با برنامه ریزی مناسبی که صورت گرفته است، خدمات  درمانی با بهترین کیفیت و در خور شان زائران و مجاوران رضوی ارائه خواهد شد./آزاد 

نظرات کاربران
این خبر فاقد نظر می باشد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *