• 10 مرداد 1401
  • 221
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی سبزوارعنوان کرد؛

پیگیری اتمام و تکمیل پروژه های درمانی شهرستان جوین

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برپیگیری اتمام و تکمیل پروژه های درمانی شهرستان جوین تاکید کرد.

 پیگیری اتمام و تکمیل پروژه های درمانی شهرستان جوین

به گزارش وبدا/ دکتر محمد سالاری در مراسم تکریم و معارفه سرپرست بیمارستان قمر بنی هاشم (ع) جوین ضمن تسلیت فرارسیدم ایام عزاداری محرم اظهار کرد:متاسفانه رعایت پروتکل های بهداشتی در منطقه تحت پوشش کاهش جدی یافته است لذا واکسیناسیون در گروه های پر خطر اهمیت بسیار زیادی دارد.
وی افزود:عادی انگاری و کاهش رعایت پروتکل ها و حضور مردم در تجمعات از چالش های پیش رو بوده ولازم است هیات های مذهبی برای تزریق واکسن و رعایت پروتکل ها اطلاع رسانی لازم را داشته باشند.
سرپرست دانشگاه در ادامه با اشاره به خدمات ارزشمند خیرین سلامت اضافه کرد: همکاری و مشارکت خیرین سلامت شهرستان جوین در تکمیل پروژه های درمانی این شهرستان جای تقدیر دارد و امیدواریم این همکاری ارزشمند تداوم داشته باشد.
دکتری سالاری تاکید کرد:تکمیل پروژه های درمانی و توسعه بخش های بیمارستان قمر بنی هاشم (ع) شهرستان جوین از اولویت های دانشگاه بوده که پیگیری های لازم در حال انجام است.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در پایان صحبت های خود خاطرنشان کرد: در بحث پرداخت معوقات پرسنلی بالاتر از میانگین کشوری قرار داریم اما در تلاشیم تا پرداخت مطالبات و کارانه هر چه سریعتر به روز رسانی شود.

گفتنی است؛در این جلسه با حضور دکتر سالاری سرپرست دانشگاه،دکتر حسن پور سرپرست معاونت توسعه از زحمات دکتر یزدانی در مدت تصدی ریاست بیمارستان قمر بنی هاشم(ع) قدردانی و دکتر زهرا صباغ سجادیه به عنوان سرپرست این بیمارستان معرفی شد.

دیدار با فرماندار شهرستان و مسئولین بیمارستان،دیدار با خیرین سلامت و بررسی مشکلات حوزه بهداشت و درمان منطقه از دیگر برنامه های سفر سرپرست دانشگاه به شهرستان جوین بود.


نظرات کاربران
این خبر فاقد نظر می باشد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *