• 8 مرداد 1401
  • 354
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی سبزوارعنوان کرد؛

ضرورت انجام واکسیناسیون و رعایت پروتکل های بهداشتی

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و عدم استفاده از ماسک ،به روزهای تلخ گذشته و آمار بالای مرگ و میر بر خواهیم گشت

 ضرورت انجام واکسیناسیون و رعایت پروتکل های بهداشتی

به گزارش وبدا/ دکتر محمد سالاری در جمع نمازگزاران نماز جمعه سبزوار ضمن تاکید برضرورت تزریق واکسن کرونا  اظهار کرد:  تنها راه مقابله با ویروس منحوس کرونا تزریق واکسن است و از تمامی مردم درخواست دارم که تبلیغات سوئی که تهدید بر علیه سلامت جامعه است را نادیده گرفته و خود را در برابر کرونا واکسینه نمایند.

وی با اشاره به آغاز ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان افزود: انشاءالله با همراهی و همکاری مردم مراسمات با شرط رعایت پروتکل ها، استفاده از ماسک و انجام واکسیناسیون بویژه دز یادآور برگزار خواهد شد.

سرپرست دانشگاه اضافه کرد: بیش از دو سال از شیوع گسترده این ویروس منحوس در کشور می گذرد و ضربات سهمگینی را بر پیکره کشور  وارد کرد طوری که بسیاری ازهموطنان جان خود را از دست دادند.

 دکتر سالاری با بیان اینکه روزهای سخت کرونایی از یادها نخواهد رفت،ادامه داد: مسئله طغیان ویروس در پیک هفتم بسیار جدی است و همه باید مانند گذشته پای کار باشند اگر اقدام ارزشمنداجرای طرح شهید سلیمانی نمی بود قطعاً آسایش امروز را نداشتیم.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی سبزوار خاطرنشان کرد:شرایط امروز کشور در بحث کرونا مشابه دوران جنگ تحمیلی است. نوع  آرایش و نحوه برخورد ما شرط موفقیت است. بنابراین در پیک هفتم با همراهی مردم با رعایت پروتکل ها، واکسیناسیون و استفاده از ماسک برای پیشگیری اقدام خواهیم کرد.

گفتنی است؛ به مناسبت هفته نماز جمعه و اقامه اولین نماز جمعه تهران،اعضای هیات رییسه و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در نماز جمعه شرکت داشتند.


 

{news-gallery}
نظرات کاربران
این خبر فاقد نظر می باشد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *
{news-gallery}