• 6 مرداد 1401
  • 1007
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی سبزوار:

لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی / مردم جهت تزریق دز یادآور اقدام نمایند

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در حاشیه بازدید از مراکز واکسیناسیون،ضمن تزریق واکسن خود، از عموم مردم جهت تزریق دز یادآور دعوت کرد.

 لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی / مردم جهت تزریق دز یادآور اقدام نمایند

به گزارش وبدا / در راستای ارزیابی روند ارایه خدمات،دکتر محمد سالاری سرپرست دانشگاه،دکتر غضنفری سرپرست معاونت بهداشتی،دکتر محمد شوریده رییس مرکز مطالعات استراتژیک و دکتر اله آبادی مشاور رییس دانشگاه از مراکز تجمیعی واکسیناسیون سبزوار بازدید کردند.

مسئولین دانشگاه در این بازدید ضمن انجام واکسیناسیون و تزریق دز یادآور از خدمات و زحمات کارکنان این مراکز قدردانی نمودند.

دکتر محمد سالاری سرپرست دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در حاشیه بازدید در گفتگو با وبدا اظهار کرد:با شروع موج هفتم  بعد از ثبات و کاهش آمار مراجعان و بستری های بیمارستان به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و سهل انگاری مردم در عدم استفاده از ماسک و شرکت در دورهمی ها آمار بستری ها رو به افزایش است.
وی افزود: ادامه این روند وابسته به واکسیناسیون و تداوم رعایت پروتکل های بهداشتی است. از این رو از مردم تقاضا داریم تا با حضور در مراکز تجمیعی واکسیناسیون از ادامه این روند جلوگیری کنند تا باری دیگر تجربه تلخ مرگ و میر روزانه بیماران کرونایی تکرار نشود.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: متاسفانه قدرت سرایت سویه جدید بسیار بالا است و موثرترین  راه برای مقابله  و بالا بردن سطح ایمنی بدن "تزریق  واکسن" است. بنابراین توصیه ما به مردم مراجعه به مراکز و تزریق دز یادآور است.


{news-gallery}
نظرات کاربران
این خبر فاقد نظر می باشد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *