• 31 خرداد 1401
  • 381
سرپرست مدیریت پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار خبرداد؛

قهرمانی تیم دانشگاه در مسابقات فوتسال کارکنان ادارات

سرپرست مدیریت پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از قهرمانی تیم دانشگاه در مسابقات فوتسال کارکنان ادارات شهرستان خبرداد.

 قهرمانی تیم دانشگاه در مسابقات فوتسال کارکنان ادارات

به گزارش وبدا / حسن چشمی با اعلام خبر فوق در گفتگو با وبدا اظهار کرد: مسابقات فوتسال کارکنان ادارات  یادواره شهدای ورزشکار با حضور ۱۴ تیم از ادارات شهرستان برگزار و تیم دانشگاه علوم پزشکی(شهید جعفر تشکری) به مقاوم اول این مسابقات دست یافت

وی افزود: فینال این مسابقات بین تیم های دانشگاه علوم پزشکی سبزوار(شهید جعفر تشکری) و تیپ ۴۷(شهیدمهدی صالحی)  در سالن ۹ دی سپاه پاسداران با حضور مسئولین و تماشاگران علاقه مند برگزار شد.

سرپرست مدیریت پشتیبانی اضافه کرد: تیم دانشگاه توانست در ضربات پنالتی با نتیجه ۵ بر ۳ عنوان قهرمان و تیم دیگر دانشگاه (شهید داود مزینانی) مقام سوم این دوره از مسابقات را کسب نماید.

حسن چشمی بیان داشت: این دوره از مسابقات با هدف ایجاد شور و نشاط در بین کارکنان و همچنین بالا بردن توان جسمی کارکنان جهت ارائه خدمت هر چه بهتر به مردم شریف شهرستان برگزار شد.

سرپرست مدیریت پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار خاطرنشان کرد:با برنامه ریزی انجام شده جهت رفاه حال کارکنان و بالا بردن روحیه ورزشی و سلامت کارکنان سعی بر این است با در نظر گرفتن سالن ها و زمان های مخصوص ورزشی برای کارکنان در رشته های مختلف این روند را تقویت نماییم./آزاد


نظرات کاربران
این خبر فاقد نظر می باشد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *