• 30 خرداد 1401
  • 96

پیام سرپرست دانشگاه به مناسبت روز بسیج اساتید

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی سبزواردر پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مصطفی چمران، روز ملی بسیج اساتید را به تمامی اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه تبریک گفت.

 پیام سرپرست دانشگاه به مناسبت روز بسیج اساتید

به گزارش وبدا / در این پیام آمده است:

بسیج نهادی ارزشمند و انقلابی است که با بهره گیری از متعهد ترین و مخلص ترین افراد و حضور در صحنه‌های مختلف از دفاع مقدس تا در صحنه های آبادانی علمی ،آموزشی و فرهنگی نقشی بسیار مهم و اساسی را در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عهده دار بوده است.

بی شک سی و یکم خرداد ماه که به یاد و نام شهید دکتر مصطفی چمران به عنوان «روز بسیج اساتید» مزین شده است، از ارزشی والا برخوردار است، چراکه تأکیدی دوچندان بر نقش‌آفرینی استادان گرانقدر و بسیجیان خدوم در هدایت جامعه براساس ترویج خصایص اخلاقی و انسانی و همچنین مسئولیت پذیری دارد.

اینجانب ضمن گرامیداشت سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران ، روز ملی بسیج اساتید را به تمامی همکاران شریف بسیجی که در ارتقای فرهنگ بسیج و پیوند آن با دانش و اندیشه گام نهاده اند، تبریک گفته،امید است در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهنمودهای خردمندانه رهبر معظم انقلاب، بسیجیان به ویژه اساتید بسیحی باید با همت و تلاشی جهاد گونه وعلمی از توان عظیم خویش برای  پیشرفت و آبادانی هر چه بیشتر کشور عزیزمان در عرصه های مختلف علمی و فرهنگی استفاده نمایند.

 

دکتر محمد سالاری

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی سبزوار

نظرات کاربران
این خبر فاقد نظر می باشد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *