• 19 خرداد 1401
  • 4375
با حضور معاون وزیر بهداشت؛

مراسم تودیع و معارفه رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با حضور معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت،درمان و آموزشی پزشکی برگزار شد.

 مراسم تودیع و معارفه رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برگزار شد

به گزارش وبدا / مراسم تودیع و معارفه رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با حضور دکتر یونس پناهی معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت،روسای دانشکده و دانشگاههای علوم پزشکی، رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاههای استان ، نمایندگان مردم شریف غرب خراسان در مجلس شورای اسلامی،معاون استاندارو فرماندار ویژه سبزوار،امام جمعه شهرستان،روسای ادارات،اعضای شورای شهر و جمعی از معاونین،مدیران و کارکنان پنجشنبه 19 خرداد ماه در سالن اجتماعات هتل کاملیا برگزار شد.

در ابتدای این مراسم مهندس ابراهیمی معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار و حجت الاسلام والمسلمین مقیسه ضمن اهمیت ارتقا، حوزه سلامت سبزواربا قدردانی از زحمات مدافعان سلامت بویژه در ایام کرونا و زحمات شبانه روزی برای مهار این بیماری، از خدمات دکتر مسلم رئیس سابق دانشگاه قدردانی و از دکتر محمد سالاری سرپرست این دانشگاه به عنوان فردی لایق، توانمند و با دانش و قابلیت های علمی و انگیزه قوی برای این مسئولیت یاد نمودند.

در ادامه مراسم دکتر عنابستانی و دکتر محبی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از مدافعان سلامت و خدمات رییس پیشین دانشگاه علوم پزشکی و آرزوی موفقیت برای دکتر محمد سالاری سرپرست این دانشگاه هر کدام با ایراد سخنرانی به بیان نقاط قوت و ضعف حوزه سلامت سبزوار بزرگ پرداختند.

همچنین دکتر یونس پناهی معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت دراین مراسم با اشاره به وضعیت کنونی وزارت بهداشت و اقدامات انجام شده در زمینه مبارزه و واکسیناسیون علیه کرونا با قدردانی از خدمات رییس سابق دانشگاه علوم پزشکی سبزوار،از دکتر محمد سالاری سرپرست جدید دانشگاه به عنون فردی توانمند و آشنا به امور یاد کردند و برای ایشان آرزوی موفقیت نمودند.

دکتر مسلم در ادامه مراسم ضمن آرزوی موفقیت برای سرپرست جدید از زحمات و همکاری تمامی کارکنان و همراهی مردم شریف مناطق تحت پوشش قدردانی کرد و در ادامه دکتر محمد سالاری با تشکر از خدمات روسای پیشین با اشاره به مهمترین برنامه ها و اهداف خود بر تقویت و ارتقاء دانشگاه در حوزه های مختلف در جهت خدمت به مردم منطقه تاکید کرد.

در این مراسم پس از قرائت حکم دکتر محمد سالاری ،وی به عنوان رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار معرفی و از خدمات دکتر علیرضا مسلم ریاست پیشین این دانشگاه در دوران مسوولیت قدردانی شد.

تجلیل از خانواده های شهدای مدافع حرم،شهید رضا دامرودی و شهید مهدی موحدی نیا، شهدای مدافع سلامت شهید دکترمسعود ناوی دوست و شهیده دکتر مهدیه مظاهری و تقدیر از خانواده شهید خدمت دکتر علی اصغر باغانی از دیگر برنامه های مراسم تودیع و معارفه رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار که برگزارشد./آزاد


{news-gallery}
نظرات کاربران
این خبر فاقد نظر می باشد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *