• 3 آذر 1400
  • 116
مسئول واحد امور بیماران خاص دانشگاه علوم پزشکی سبزوار خبرداد؛

توزیع اقلام بهداشتی بین بیماران خاص و صعب العلاج غرب خراسان

مسئول واحد امور بیماران خاص دانشگاه علوم پزشکی سبزواراز توزیع اقلام بهداشتی بین بیماران خاص و صعب العلاج تحت پوشش این دانشگاه خبرداد.

 توزیع اقلام بهداشتی بین بیماران خاص و صعب العلاج غرب خراسان

به گزارش وبدا / نرگس بهرام پور با اشاره به اهمیت حفاظت بیماران خاص و صعب العلاج در برابر ویروس کرونا در گفتگو با خبرنگار وبدا اظهار کرد: این بیماران با توجه به وجود بیماری زمینه ای و ضعف در سیستم ایمنی بدن، ازجمله گروه های در معرض خطر ابتلاء به کرونا می باشند.

وی افزود: در همین راستا و با توجه به اهمیت موضوع از ابتدای شیوع کرونا تاکنون حفاظت و ایمن سازی بیماران خاص و صعب العلاج در برابر کرونا مطابق با دستور العمل در دستور کار دانشگاه علوم پزشکی قرارگرفته است.

مسئول بیماران خاص دانشگاه اضافه کرد: توزیع اقلام بهداشتی و حفاظت فردی رایگان با همکاری سایر دستگاههای اجرایی، آموزش و اطلاع رسانی به بیماران و خانواده آنان و ایمن سازی در برابر آنفولانزا و بیماری کرونا از جمله اقدامات انجام شده در این راستا می باشد.

بهرام پور با اشاره به پوشش کامل واکسیناسیون بیماران خاص و صعب العلاج تحت پوشش دانشگاه علیه کرونا، بیان داشت: در راستای تداوم حفاظت و پیشگیری از ابتلا به کرونا در این بیماران، با همکاری هلال احمر اقلام بهداشتی و حفاظتی تهیه شده است.

وی ادامه اداد: این اقلام شامل 700 مایع ضدعفونی و بیش از 32 هزار ماسک می باشد که جهت توزیع به صورت رایگان بین بیماران خاص و صعب العلاج به واحد های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی سبزوار تحویل گردیده است.

مسئول واحد امور بیماران خاص دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با اشاره به رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید کرد: تمام افراد واکسینه شده به ویژه بیماران خاص و صعب العلاج باید جهت سلامت خود و جامعه، تمام پروتکل های بهداشتی همچون ماسک زدن و رعایت فاصله اجتماعی، پرهیز از حضور در مکان های پر جمعیت را در دستور کار خود قرار دهند./ آزاد

نظرات کاربران
این خبر فاقد نظر می باشد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *