• 7 مهر 1400
  • 191
رئیس شبکه بهداشت و درمان خوشاب خبرداد؛

واکسیناسیون ۷۹درصد مردم شهرستان خوشاب علیه بیماری کرونا

رئیس شبکه بهداشت و درمان خوشاب گفت: حدود ۷۹ درصد از جمعیت بالای ۱۸ سال ب شهرستان خوشاب تحت پوشش واکسیناسیون علیه بیماری کرونا قرار گرفته و دوز اول واکسن خود را دریافت نموده اند.

 حسین سلطانی ، شبکه بهداشت خوشاب ، روابط عمومی ، دانشگاه علوم پزشکی سبزوار ، خوشاب ،بازدید ، بهداشت ، سلطان آباد

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خوشاب/ حسین سلطانی ضمن تشکر از همکاری سپاه و نیروهای بسیجی و هلال احمر اظهار کرد: تامین واکسن های مورد نیاز، استقبال خوب شهروندان، افزایش تعداد مراکز واکسیناسیون و پوشش واکسن در تمام خانه های بهداشت سطح شهرستان، پای کار آمدن  نیروهای بسیج در کنار کادر بهداشت و  درمان،  از علل پوشش حداکثری جمعیت تحت پوشش شهرستان به شمار می آید.

وی افزود: برای پوشش حداکثری واکسیناسیون در شهرستان قطعا بدون همکاری های درون بخشی امکان پذیر نبود. لازم می دانم از همکاری و حمایت همه مدیران شهرستان بخصوص فرماندار محترم شهرستان تشکر و قدردانی نمایم.  

سلطانی اضافه کرد: امروز همه ما نسبت به سلامت یکدیگر مسئول هستیم. کرونا از حد بیماری فراتر رفته و به یک معظل اجتماعی تبدیل شده است. هر شخص مبتلا می تواند به یک کانون انتشار تبدیل شود و مجموعه ای بزرگ را بیمار کند. لذا از تمامی شهرواندان گرامی تقاضا می کنیم نسبت به واکسیناسیون خود و حتی ترغیب منسوبین و دوستان وهمسایگان  واکسینه نشده بکوشند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان خوشاب خاطرنشان کرد: همکاران ما در بیش از 34 خانه بهداشت،7 مرکز خدمات جامع سلامت  و  دو پایگاه تجمیعی منتظر شما مردم عزیز هستند لطفا برای مشارکت در تامین سلامت عمومی جامعه تعجیل کنیم و نسبت به این مسئولیت اجتماعی بی تفاوت نباشیم./حسینی

نظرات کاربران
این خبر فاقد نظر می باشد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *