• 23 شهریور 1400
  • 284
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار عنوان کرد؛

واکسیناسیون غرب خراسان در مدار شتاب

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی سبزوارگفت:تیم های عملیاتی واکسیناسیون در غرب خراسان با برنامه ریزی و سازماندهی، شتابان در حال واکسیناسیون مردم علیه ویروس کرونا هستند.

 واکسیناسیون غرب خراسان در مدار شتاب وا

به گزارش وبدا / دکتر فاطمه نوده با اشاره به اولویت بندی واکسینسایون گروههای محتلف بر اساس سند ملی در گفتگو با وبدا اظهار کرد: بر این اساس واکسن پرسنل نظامی ارتش، بازرسان اصناف، غواصان و غریق نجات ها، نمایندگی های خورو سازان، و باقیمانده کارخانجات سبزوار روز گذشته  تزریق شد.

وی افرود: کلیه کارکنان شهرداری و سازمان های وابسته به آن هم در سبزوار امروز واکسن کرونای خود را دریافت کردند.

معاون بهداشتی دانشگاه بیان داشت: واکسیناسیون تمام گروه های سنی اعلامی در تمامی پایگاه های واکسیناسیون دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در سبزوار و مناطق تحت پوشش در حال انجام است و مشکلی در این زمینه نداریم.

دکتر نوده اضافه کرد: همچنین کلیه دانشجویان مراجعه کننده به پایگاه های واکسیناسیون با در دست داشتن کارت دانشجویی معتبر یا مستندات معتبر با داشتن پیامک و بدون داشتن پیامک واکسیناسیون برای آنها انجام می شود.

وی خاطرنشان کرد: با تخصیص واکسن از سوی وزارت بهداشت و درمان، فرایند واکسیناسیون  در منطقه تحت پوشش طی روزهای آینده بهتر و سریعتر خواهد شد.

دکتر نوده گفت:همکاری دستگاه های اجرایی همچون سپاه و بسیج به صورت مشترک، هم افزا و تعامل مدارانه در فرایند واکسیناسیون به شکل قابل توجهی در تسریع واکسیناسیون مثمر ثمر بوده است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار افزود: سرعت قابل توجه و درخور تحسین تیم های تزریق واکسن کرونا در غرب خراسان بارقه‌های امید را در جامعه روشن کرده و انشاالله در صورت تامین واکسن ،سبزوار در  واکسیناسیون نیز در کشور پیشگام شود./ آزاد

نظرات کاربران
این خبر فاقد نظر می باشد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *