• 26 تیر 1400
  • 2121
رییس هیئت نظارت بر هشتمین دوره انتخابات عنوان کرد؛

اعلام نتایج هشتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی غرب خراسان

رییس هیئت نظارت بر هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام پزشکی غرب خراسان، نتایج آرا را اعلام کرد.

 اعلام نتایج هشتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی غرب خراسان

به گزارش وبدا / دکتر ابوالقاسم ده نبی در گفتگو با وبدا اظهار کرد: هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام پزشکی شهرستان های غرب خراسان 25 تیر ماه سال جاری با رعایت پروتکل های بهداشتی در سبزوار و شهرستان های تحت پوشش برگزار شد.

وی افزود: این انتخابات با رقابت 51 داوطلب واجد شرایط درشش گروه و براساس برنامه زمان بندی در سبزوارو شهرستان های تابعه از ساعت 8صبح در دو شعبه آغاز و ساعت 21  به کار خود پایان داد.

رییس هیئت نظارت بر انتخابات با اشاره به استقبال و مشارکت حداکثری جامعه پزشکی در این دوره از انتخابات،افزود: اسامی منتخبان این دوره پس از شمارش آرای ماخوذه و براساس  آئین‌نامه اجرایی درشش گروه پزشکی عمومی و تخصصی، دندانپزشکی، داروسازی، مامایی، علوم آزمایشگاهی و لیسانسیه پروانه‌داراعلام شد.

دکتر ده نبی اضافه کرد: براین اساس در گروه پزشکی آقایان دکتر رضا ناوی ثانی با 98 رای،دکتر محمد شوریده یزدی با 92 رای،دکتر علیرضا قاسمی آریان با 89 رای،دکتر حسین ستایش با 88 رای،دکتر جمیل اسماعیلیان با 88 رای،دکتر رامین شهرآئینی با 88 رای،دکتر غلامعباس کافی با 77 نفر،دکتر رضا فروزان با 75 رای،دکتر مهدی مولوی با 74رای و خانم دکتر مونا جعفریان شهری با 66 رای به عنوان منتخبین در این گروه معرفی شدند.

وی ادامه داد:در گروه دندانپزشکان آقایان دکتر رضا فلاحی با 60 رای ودکتر عباسعلی کیخسروی با رای 36 رای و در گروه داروسازان آقایان دکتر محمود فاضل با 36 رای و دکتر هادی دلبری با 23 رای بعنوان اعضای منتخب برگزیده شدند.

دکتر ده نبی تصریح کرد: همچنین در سه گروه علوم آزمایشگاهی،مامایی و لیسانسیه پروانه‌دار به ترتیب دکتر محمود محمدیانی با 2 رای،خانم مرضیه انوری با 23 رای  و آقای اسماعیل رستگاری پور با 35 رای عنوان اعضای منتخب سازمان نظام پزشکی انتخاب شدند./آزاد

رییس هیئت نظارت بر هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام پزشکی اضافه کرد:دکتر زهرا نمدچیان با 64 رای،دکتر امیر سمیع زاده با 60 رای،دکتر سید جواد هاشمی با 23 رای،دکتر کیانا بابایی با 14 رای،ریحانه عاشورزاده با 18 رای و رضا ایازی با 25 رای ار اعضای علی البدل این دوره از انتخابات می باشند./آزاد

{news-gallery}
نظرات کاربران
این خبر فاقد نظر می باشد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *