• 14 تیر 1400
  • 715
با حضور مدیر کل ستاد اقامه نماز استان خراسان رضوی صورت گرفت؛

انعقاد تفاهم نامه بومی‌سازی توسعه و ترویج فرهنگ نماز

با حضور مدیر کل ستاد اقامه نماز استان خراسان رضوی، تفاهم نامه بومی‌سازی توسعه و ترویج فرهنگ نماز با دانشگاه علوم پزشکی سبزوار منعقد شد.

 انعقاد تفاهم نامه بومی‌سازی توسعه و ترویج فرهنگ نماز

وبدا سبزوار به نقل از پایگاه خبری و اطلاع رسانی معاونت فرهنگی دانشجویی(مفدا)،جلسه ستاد اقامه نماز نهم تیر ماه سال جاری با حضور حجت‌الاسلام سبحانی نیا مدیر کل ستاد اقامه نماز استان خراسان رضوی،دکتر علیرضا مسلم رئیس دانشگاه، معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، معاون فرهنگی و دانشجویی و مدیر تعالی فرهنگی و دیگر اعضا تشکیل شد.

در این جلسه پس از ارائه گزارش اقدامات انجام گرفته برای توسعه فرهنگ نماز و اقامه نماز جماعت در مجموعه‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی سبزوار توسطحجت الاسلام و المسلمین سجادی‌فر معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری،رئیس دانشگاه بر برنامه‌ریزی و اجرای  دقیق و راهبری برنامه‌های ستاد و برگزاری برنامه‌های محتوایی و تبلیغی در سال جاری تاکید نمود.

در ادامه جلسه مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تشکر  از فعالیت‌های انجام شده در حوزه نماز  توجه ویژه به مقوله نیاز سنجی در این حوزه از ضروریات عنوان کرد.

آموزش هنر ارتباط موثر ویژه روحانیون حاضر در مراکز آموزشی و درمانی، تولید محصولات فرهنگی و محتوایی توسط اساتید و کارکنان مستعد و توانمند و انتشار حداکثری در فضای اتوماسیون  اداری و مجازی ، توجه به رویکردهای  نوین و خلاقانه در برگزاری مسابقات فرهنگی از جمله  پیشنهادات حجت الاسلام  و المسلمین سبحانی‌نیا  در حوزه ستاد اقامه نماز بود.

در این جلسه تفاهم‌نامه بومی سازی توسعه و ترویج فرهنگ بین ستاد اقامه نماز استان خراسان رضوی و دانشگاه علوم پزشکی سبزوار  منعقد گردید.

گفتنی است؛مدیر کل ستاد اقامه نماز استان خراسان رضوی پس از جلسه، از مجموعه در حال ساخت مسجد این دانشگاه بازدید و نکاتی را یادآوری کرد و در دیدار با معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار نیز، نسبت به آیین نامه جدید شورای اقامه نماز سبزوار، گفتگو کرد./آزاد

نظرات کاربران
این خبر فاقد نظر می باشد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *