• 6 دی 1399
  • 657
مدیر تعالی فرهنگی دانشگاه خبر داد؛

کسب ۹ رتبه برتر کشوری در بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت

بار دیگر دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت خوش درخشیدند و ۹ رتبه کشوری را برای دیار سربداران کسب نمودند.

 کسب ۹ رتبه برتر کشوری در بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت

بار دیگر دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت خوش درخشیدند و ۹ رتبه کشوری را برای دیار سربداران کسب نمودند.

وبدا سبزوار به نقل از مفدا/ مهدی سلمانیان مدیر تعالی فرهنگی دانشگاه در گفتگو با مفدا گفت: بر اساس اعلام مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت ۲۳ نفر از اساتید، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه به مرحله نیمه نهایی بیست و پنجمن جشنواره قرآن و عترت وزارت  راه پیدا نمودند که در نهایت دانشگاهیان موفق به کسب ۹ رتبه برتر کشوری در بخش‌های مختلف این جشنواره شدند.

سلمانیان اظهار داشت: "بیست و پنجمین جشنواره قرآنی هدهد"  یادوآره شهید حاج قاسم سلیمانی دوم دی ماه با برگزاری مراسم اختتامیه به صورت مجازی و با حضور وزیر محترم بهداشت در ۷ بخش و ۵۳ رشته به کار خود پایان خواهد داد.

مدیر تعالی فرهنگی دانشگاه با بیان اینکه با توجه به شرایط کنونی و شیوع بیماری منحوس کرونا با تلاش متولیان و فعالان قرآنی در این دوره، ۱۹۲۱  نفراز دانشگاهیان درجشنواره ثبت نام کردند اظهار کرد: ۱۱۶ نفر در بخش اساتید، ۱۷۵۵  در بخش کارکنان و ۵۰ نفر در بخش دانشجویان شرکت نموده و در رشته‌های مختلف پژوهشی، فناوری، ادبی، هنری و معارف در سطح کشور به رقابت پرداختند.

وی در بیان اینکه در این دوره کارکنان و دانشجویان دانشگاه موفق به کسب ۹ رتبه کشوری شدند افزود: در حوزه کارکنان اکرم رجایی‌راد پرستار بیمارستان حشمتیه موفق شد دو رتبه برتر ( در بخش هنری – رشته طراحی پوستر ) و ( در بخش فناوری – رشته نرم افزارهای قرآنی ) را کسب نموده و همچنین حامد کوشکی ( در بخش هنری – رشته عکاسی ) موفق به کسب رتبه برتر  شدند.

 این مقام مسئول در ادامه افزود: مجتبی مهجور (در بخش آوایی- حفظ ۵ جزء)، علیرضا محمدی (در بخش آوایی- حفظ ۱۰ و بخش معارف - سبک زندگی قرآنی)، عطیه عبدالجوادی ( بخش فن آوری - کانال مجازی قرآنی )، حسین محمدیان ( بخش پژوهشی - تلخیص کتاب) و حمید برقبانی ( بخش معارف – سیره معصومین ) در حیطه دانشجویان  حائز رتبه برتر کشوری و جزء برگزیدگان این دوره از جشنواره قرار گرفتند.

این مقام مسئول در پایان ضمن تشکر از تلاش فعالان و خادمین قرآنی و دعوت از کلیه اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه برای شرکت در بیست و ششمین دوره این جشنواره، این رویداد مهم قرآنی وزارت بهداشت،  برای برگزیدگان این دوره از جشنواره از حضرت حق سربلندی و موفقیت در کلیه امور زندگی بخصوص  در پیروی  کلام وحی و سیره اهل البیت ( ع) را مسالت نمود.

نظرات کاربران
این خبر فاقد نظر می باشد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *