• 21 فروردین 1399
  • 638

یادداشت رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار به مناسب ولادت حضرت بقية الله الأعظم(عج)

سلام بر امید زندگی و مایه حیات...!

 یادداشت رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار به مناسب ولادت حضرت بقية الله الأعظم(عج)

سلام بر امید زندگی و مایه حیات...!

سلام بر مهدی، آنکه نام دلنشینش جان را معطر می‌کند و یاد دل‌انگیزش روح را طراوت می‌بخشد.شعبان، ماه نزول برکات، ماه تجلّی انوار الهي.در تقویم انتظار، همه فصل ها از عطر بهاری مهدی (عج) متبرک است ونوروز منتظران روزی است که از نیمه شعبان آغاز می شود. خانه تکانی، رسم قدیمی همه منتظران بهاراست.

بهارِ مهدی (عج) از راه می رسد، خانه تکانی دل ها را فراموش نکنیم چرا که دلنشین ترین اشعار در دیوان انتظار، سروده دل سپرده ترین شاعران است، آنها که دل به حضرت مهدی (عج) سپرده اند.امید که حال و هوای همیشه دلمان به رنگ نیمه شعبان باشد.

و اما اکنون بار دیگر و در برهه‌ای خطیر از حیات ملت بزرگ ایران اسلامی، فرزندان سفید پوش این ملت افتخار بزرگی آفریدند و در دفاع از مرزهای سلامت در مقابل ویروس منحوس کرونا حماسه‌ای دیگر خلق کرده و با به خطر انداختن جان خود از راحتی و آسایش خود گذشته‌اند و با توکل به خداوند متعال تلاش می‌کنند تا از سلامت دفاع کنند.

انشالله به حول و قوه الهی و دعای خیر مردم مسلمان ایران در ایام ماه مبارک پر خیر وبرکت شعبان سایه این مشکل از کشور و میهن عزیرمان برچیده خواهد شد و بزودی شاهد خبرهای خوب خواهیم بود.

بار دیگر به همه همکارانم در بیمارستان ها،پایگاههای اورژانس ،مراکز بهداشتی و حوزه ستادی معاونت های دانشگاه علوم پزشکی سبزوار خسته نباشید گفته و برخود لازم میدانم به پاس تعهد، اخلاص و خدمات ارزشمند شان که در این روزها، خستگی را خسته کرده و بدون هیچ ادعایی در مبارزه با کرونا در تلاشند، تشکر و قدردانی صمیمانه  داشته باشم.

دکتر علیرضا مسلم
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار

 

نظرات کاربران
این خبر فاقد نظر می باشد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *