• 23 دی 1398
  • 2541

برنامه زمان بندی پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی آبان ماه 98

عنایت به اعلام نتایج مرحله اول آزمون استخدام پیمانی آبان ماه 98 توسط سازمان سنجش، بدینوسیله به اطلاع داوطلبینی که از طریق سایت مذکور جز نفرات پذیرفته شده اعلام شده اند میرساند با در دست داشتن مدارک ذیل، طبق جدول زمان بندی به کارگزینی امور استخدام مراجعه نمایند.

 برنامه زمان بندی پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی آبان ماه 98

عنایت به اعلام نتایج مرحله اول آزمون استخدام پیمانی آبان  ماه 98 توسط سازمان سنجش،  بدینوسیله به اطلاع داوطلبینی که از طریق سایت مذکور جز نفرات پذیرفته شده اعلام شده اند میرساند با در دست داشتن مدارک ذیل، طبق جدول زمان بندی به کارگزینی امور استخدام مراجعه نمایند.

در صورت عدم مراجعه در موعد مقرر به منزله انصراف تلقی خواهد شد و دانشگاه نسبت به معرفی نیروی ذخیره اقدام خواهد نمود و هیچ گونه حقی برای داوطلب نخواهد بود.

نتیجه نهایی و قطعی پس از بررسی و تطبیق مدارک داوطلبین با خود اظهاری  اعلام خواهد شد و در صورت عدم احراز شرایط و یا صحت اطلاعات داوطلب از لیست حذف و نسبت به معرفی داوطلب ذخیره بر اساس نمره فضلی اقدام خواهد شد.

مدارک مورد نیاز

1) اصل کارت ملی به همراه تصویری از پشت و روی آن

2) اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات شناسنامه افراد

3) دو قطعه عکس بازمینه سفیدوپشت نویسی شده

4) اصل و تصویر کارت پایان خدمت ویامعافیت دائم به صورت پشت ورو(مخصوص آقایان)

5) تصویرگواهی پایان طرح یامعافیت ازطرح مشمولین قانون خدمت پزشکان وپیراپزشکان در رشته های اجباری یاحکم کارگزینی پایا ن طرح و تطبیق با اصل آن

6) گواهی موافقت با انصراف از طرح (در زمان بررسی مدارک)برای مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان دارای طرح اختیاری که طرح خود را در سایر دانشگاهها یا سازمان های تابعه وزارت متبوع می گذرانند.

7) اصل مدرک تحصیلی وتصویر مدرک تحصیلی یا گواهی فراغت ازتحصیل یا گواهینامه موقت تحصیلی

8) اصل و تصویر کارت ایثارگری)خانواده معظم شهدا،جانبازان،آزادگان)

9) اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه پدریاهمسردرصورت استفاده ازسهمیه ایثارگران(ویژه داوطلبان ایثارگر مشمول سهمیه جانبازان، آزادگان و رزمندگان)

10) گواهی معتبر از مراجع ذیصلاح (با تایید معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و معاونت توسعه و منابع وزارت جهاد کشاورزی)جهت استفاده ازسهمیه ایثارگری رزمنده یافرزند رزمنده باقیدحضورداوطلبانه درجبهه جنگ

11) گواهی معتبرازسازمان بهزیستی استان محل اقامت جهت استفاده ازسهمیه معلولین عادی باقید عبارت استفاده ازسهمیه3%استخدامی

مدارک مورد نیاز برای کارکنان شاغل درواحدهای مجموعه وزارت بهداشت

1) موارد مندرج در گواهی شامل: نام و نام خانوادگی، کد ملی، سمت مندرج در قرارداد، تاریخ شروع و پایان قرارداد می باشند

2) کارکنانی که  در یکی از دستگاه های دولتی به صورت تمام وقت اشتغال داشته اند به منظور افزایش سقف سنی حداکثر تا 5 سال حسب مورد (موضوع بند 3 شرایط سنی داوطلبان)  موظف به ارائه گواهی از دستگاه مربوطه و ارائه سابقه بیمه هستند.

3)کارکنان قراردادی شاغل در مجموعه وزارت بهداشت به منظور اضافه شدن سوابق خدمت به سقف سنی، (موضوع بند 4 شرایط سنی داوطلبان) موظف به ارائه فرم خلاصه سوابق (فرم شماره 502)  و تصویر آخرین قرارداد سال 98 می باشند.

4) کارکنان شرکتی شاغل در موسسه جهت اضافه شدن سوابق خدمت به سقف سنی حسب مورد (موضوع بند 5 شرایط سنی داوطلبان)، موظف به ارائه سوابق بیمه و گواهی مربوطه ممهور به مهر و امضاء شرکت و محل خدمت می باشند.

5) کارکنان قراردادی یا شرکتی که  در سالهای گذشته به صورت قرارداد تمام وقت (اعم از قراردادکار معین و پزشک خانواده و قرارداد مشاغل کارگری) در موسسه و یا شرکت­های پیمانکاری طرف قرارداد آنها به خدمت اشتغال داشته­ اند و با موسسه قطع همکاری نموده­اند. (موضوع بند 6 شرایط سنی داوطلبان)، موظف به ارائه سوابق بیمه و گواهی مربوطه ممهور به مهر و امضاء شرکت و یا موسسه محل خدمت می باشند.

6) گواهینامه رانندگی ب2 صرفاً برای کاردان و کارشناس های فوریت های پزشکی

7) سنجش میزان قد(بالاتر از 165) و شاخص توده بدنی (بین 19 تا 30) این گروه از متقاضیان می بایست با هماهنگی اعضای کارگروه در زمان بررسی مدارک صورت گیرد.

تبصره: افرادی که ""BMI آنها در محدوده تعیین شده نبوده و نسبت به موضوع معترض باشند طبق دستورالعمل اجرایی مربوطه برای انجام"تست بیو الکتریک امپدانس" معرفی می شوند و تصمیم گیری نهایی در خصوص آنها  براساس نتایج تست مربوطه صورت میگیرد. 

8)داوطلبان دارای گواهینامه ب1 چنانچه فاقد گواهینامه مذکور باشند، در صورت قبولی در آزمون، بایستی تعهد محضری مبنی بر ارائه اصل گواهینامه (ب2) یا پایه دوم را تا پایان یک سال از زمان برگزاری آزمون (99/8/30) ارائه و در صورت عدم ارائه استخدام آنان کان لم یکن تلقی می گردد.

لازم به ذکر است افراد زیر 24 سال چنانچه فاقد گواهینامه مربوطه باشند، در صورت قبولی در آزمون بایستی تعهد محضری مبنی بر اخذ گواهینامه ب 2 تا پایان 24 سالگی ارائه نمایند و در صورت عدم ارائه گواهینامه در زمان مقرر قبولی آنها کان لم یکن خواهد شد)

 

ردیف

تاریخ

روز

ساعت

رشته شغلی

1

98/10/24

سه شنبه

15-10

پزشک عمومی، مامایی، بهداشت خانواده

2

98/10/25

چهارشنبه

14-9

رادیولوژی، پرتوشناسی، بهداشت محیط، مددکار اجتماعی

3

98/10/26

پنج شنبه

12-9

رشته فوریت های پزشکی

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

نشانی: سبزوار خیابان اسدآبادی، سازمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی، طبقه دوم، کارگزینی امور استخدام

 

نظرات کاربران
این خبر فاقد نظر می باشد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *