• 31 فروردین 1398
  • 957
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی سبزوار:

هزینه برنامه های هفته سلامت به سیل زدگان اختصاص یافت

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی سبزوارگفت:براساس مصوبه ستاد گرامیداشت هفته سلامت دانشگاه ،هزینه برنامه‌های هفته سلامت این شهرستان به سیل ‌زدگان اختصاص یافت.

 هزینه برنامه های هفته سلامت به سیل زدگان اختصاص یافت

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی سبزوارگفت:براساس مصوبه ستاد گرامیداشت هفته سلامت دانشگاه ،هزینه برنامه‌های هفته سلامت این شهرستان به سیل ‌زدگان اختصاص یافت.

به گزارش وبدا/ محمد باقرزاده در گفتگوبا خبرنگار وبدا اظهار کرد: براساس مصوبه ستاد گرامیداشت هفته سلامت دانشگاه علوم پزشکی سبزوار،هزینه حاصل از صرفه جویی برنامه های هفته سلامت جهت خرید اقلام سلامت محور مورد نیاز هموطنان مناطق سیل زده کشور اختصاص یافت.

وی با اشاره به آمادگی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار جهت خدمت رسانی به مناطق سیل زده، افزود: این مجموعه در صورت نیازبا تمام امکانات و توان، جهت خدمت‌رسانی به هموطنان سیل زده آماده ارائه خدمات بهداشتی و درمانی مورد نیاز می باشد.

دبیر ستاد برگزاری هفته سلامت دانشگاه با بیان اینکه (مراقبت های اولیه بهداشتی راهی به سوی پوشش همگانی سلامت) به عنوان شعار هفته سلامت درسال 98 انتخاب شده است،بیان داشت: این هفته فرصتی است تا با بازنگری و نگاه مجدد به توانمندی ها، دستاوردها و انتظارات موجود برای پاسخ گویی منطقی و شایسته به مردم، در قالب یک برنامه منسجم و کلان همراه با سایر دستگاهها در مسیر تحقق سلامت مردم گام برداریم.

باقرزاده ادامه داد: برای این هفته از یکم تا هفتم اردیبهشت، عناوین «دسترسی عادلانه به خدمات سلامت»، «آموزش؛ رکن سلامت»، «مشارکت اجتماعی و سلامت»، «مراقبت های اولیه بهداشتی و سلامت روان»، «سلامت در حوادث و بحران ها»، «سبک زندگی سلامت محور» و «سلامت، جمعیت و خانواده» انتخاب شده است که در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی سبزوارنیز با برگزاری برنامه های مختلف، به این مفاهیم پرداخته می شود.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار تصریح کرد: برگزاری جلسات آموزشی و آگاه سازی رابطین سلامت در ادارات  و بهورزان ،برگزاری جشنواره سفیران سلامت دانش آموزی، سخنرانی در جایگاه نمازجمعه با محوریت شعار هفته سلامت، برگزاری پیاده روی به مناسبت هفته سلامت ویژه دانشجویان،ارائه گزارش از دستاوردهای بهداشتی و درمانی و اهداء خون توسط مسئولین و کارکنان دانشگاه ، از جمله برنامه های هفته سلامت  این شهرستان می باشد.

هفته سلامت از یکم تا هفتم اردیبهشت 98 با شعار مراقبت های اولیه بهداشتی راهی به سوی پوشش همگانی سلامت در سراسر کشور برگزار ‌می شود.

نظرات کاربران
این خبر فاقد نظر می باشد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *