رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار:

لزوم توجه جدی به توصیه‌های بهداشتی برای پیشگیری از ابتلا به کرونا / انجام آزمایش به هیچ وجه به معنای ابتلای فرد به بیماری کرونا نیست

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوارگفت: افراد و همشهریان برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا ضمن رعایت بهداشت فردی توصیه‌های بهداشتی در این زمینه را جدی بگیرند.

برنامه زمان بندی پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی آبان ماه 98

عنایت به اعلام نتایج مرحله اول آزمون استخدام پیمانی آبان ماه 98 توسط سازمان سنجش، بدینوسیله به اطلاع داوطلبینی که از طریق سایت مذکور جز نفرات پذیرفته شده اعلام شده اند میرساند با در دست داشتن مدارک ذیل، طبق جدول زمان بندی به کارگزینی امور استخدام مراجعه نمایند.

در جشنواره تقدیر از روابط عمومی های برتر؛

روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه موفق به کسب رتبه برتر کشوری شد

روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در جشنواره تقدیر از روابط عمومی های برتردر بین دانشگاهها و دانشکده های علوم پزشکی ، موفق به کسب رتبه برتر کشوری شد.

سرپرست مدیریت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی سبزوارخبرداد؛

کسب 9رتبه برتر کشوری در بیست و چهارمین جشنواره قرآن وعترت وزارت بهداشت

سرپرست مدیریت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی سبزوارگفت:اساتید،کارکنان و دانشجویان این دانشگاه در بیست و چهارمین جشنواره قرآن وعترت وزارت بهداشت موفق به کسب 9رتبه کشوری شدند.

مدیر کل بیمه سلامت استان خراسان رضوی درسبزوارعنوان کرد؛

بهره مندی 7هزار بیمار خاص از خدمات دارویی رایگان بیمه سلامت / آغاز طرح بیمه اجباری در استان خراسان رضوی

مدیر کل بیمه سلامت استان خراسان رضوی درسبزوارگفت: در حال حاضر 7هزار و ۶۹ بیمار خاص در استان خراسان رضوی تحت پوشش این سازمان از خدمات دارویی رایگان بهره مند هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزواراعلام کرد؛

آمادگی کامل دانشگاه در دهه پایانی ماه صفر/ تاکید بر برنامه ریزی و اتخاذ تمهیدات ویژه جهت خدمات رسانی به زائران

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: تمامی بیمارستان ها،مراکز بهداشتی درمانی و پایگاه های اورژانس ۱۱۵ شهری و جاده ای در دهه پایانی صفر برای ارائه خدمات مناسب به زائرین بارگاه منور حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) در آمادگی کامل هستند.

معاون درمان وزارت بهداشت در سبزوارعنوان کرد؛

راه اندازی 2 هزار واحد تک نفره زایمان در کشور / در سال جاری 40 بیمارستان در کشور به بهره‌برداری می‌رسد

معاون درمان وزارت بهداشت گفت: 2 هزار اتاق زایمانی در کشور ساخته شده و از آنچه در طرح تحول سلامت پیش بینی شده، 90 درصد آن در بخش اتاق زایمان اجرا شده است.