دسترسی سریع
جمعه ٢٢ تير ١٤٠٣


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه خبرداد؛

کسب رتبه برتر توسط دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در اجرای فعالیت های قرآنی

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از کسب رتبه برتر کشوری در اجرای فعالیت های قرآنی توسط این دانشگاه خبرداد.

به گزارش وبدا به نقل از پایگاه خبری معاونت فرهنگی و دانشجویی (مفدا)/ دکتر علی دلبری در گفتگو با وبدا اظهار کرد:دانشکده ها و دانشگاههای علوم پزشکی کشور فعال در اجرای برنامه‌های متنوع هفته قرآن و دانشگاه، ازسوی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی معرفی شدند.

وی افزود:با اعلام معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، پنج دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، ایران، اصفهان، سبزوار و اهواز حائز رتبه برتر در سطح کشورشدند.

دکتر دلبری اضافه کرد:روزهای  ۱۸ تا ۲۴  آبان ماه سال جاری به نام هفته «قرآن و دانشگاه» نامگذاری شده بود که دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برنامه‌های متنوعی را برگزار کرد.

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار تصریح کرد: محفل انس با قرآن، دیدار با خانواده شهید مدافع حرم، طرح حزب‌خوانی قرآن بین همکاران، شرکت فعالان قرآنی در نماز جمعه، تجلیل از خادمان قرآنی ، اردوی دانشجویی ویژه دانشجویان فعال در حوزه قرآن و عترت(ع)، تشکیل جلسه هم‌اندیشی اساتید با موضوعات قرآنی، مسابقه کتابخوانی ویژه دانشگاهیان، و تقدیر از مدافعان سلامت شاغل در مراکز واکسیناسیون از جمله برنامه های دانشگاه دراین هفته بود که به اجرا درآمد.

گفتنی است؛ دکتر عباس شیراوژن معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با صدور تقدیرنامه‌ای از دکتر مسلم رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار قدردانی کرد./آزاد


 

تاریخ درج خبر: سه شنبه ٢١ دی ١٤٠٠    / شماره خبر:  ١٤١٠٦  / تعداد بازدید:  6577

 


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: