دسترسی سریع
يکشنبه ٠٣ تير ١٤٠٣


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

گرامیداشت روز پزشک درشبکه بهداشت و درمان جغتای

به مناسبت بزرگداشت زاد روز ابوعلي سينا و روز پزشک، مهندس حسین زرقانی سرپرست شبکه بهداشت و درمان و علی شاهی ریاست بیمارستان با پزشکان بیمارستان ولی عصر(عج) دیدار و این روز را طی پیامی به پزشکان مراکز شهری و روستایی تبریک گفتند.

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جغتای/ به مناسبت بزرگداشت زاد روز ابوعلي سينا و روز پزشک، مهندس حسین زرقانی سرپرست شبکه بهداشت و درمان و علی شاهی ریاست بیمارستان با پزشکان بیمارستان ولی عصر(عج) دیدار و این روز را طی پیامی به پزشکان مراکز شهری و روستایی تبریک گفتند.
مهندس حسین زرقانی و علی شاهی، در این دیدار ضمن تبریک اين روز بزرگ  به قشر زحمت‌کش حرفه پزشكي و تلاشگران عرصه بهداشت و درمان، اظهار کردند؛ جامعه پزشکی یکی از جوامع ارزشمند و مهم محسوب می‌شوند که کاری پرمشقت و ارزنده را عهده‌دار هستند.
آنها حرفه پزشكي را از
جمله مشاغل مقدس و حساس برشمرد ند و بیان داشتند: زحمات جامعه پزشكي كه درمسير جلب رضايت حق تعالي جهت خدمت به بيماران به نحوي شايسته اي تلاش مي كنند بسيار ارزشمندو قابل تحسين است.
    در اين ديدار و به مناسبت گراميداشت اين روز بزرگ و تقدير از تلاشهاي شايسته پزشکان، با اهدای شاخه گل ازخدمات آنها تجليل شد. 


 

 

تاریخ درج خبر: شنبه ٢ شهريور ١٣٩٨    / شماره خبر:  ١٠٥٩٣  / تعداد بازدید:  2966

 


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: