دسترسی سریع
دوشنبه ٢٧ فروردين ١٤٠٣


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

پیگیری خواسته‌ها و مطالبات دانشجویان از اولویت‌های اصلی

پیگیری خواسته‌ها و مطالبات دانشجویان از اولویت‌های اصلی

معاون توسعه مدیریت و منابع در دیدار با اعضای شورای صنفی مرکزی دانشجویان گفت: پیگیری خواسته‌‌ها و مطالبات دانشجویان از اولویت‌های اصلی دانشگاه و مسئولین به شمار می‌رود.

به گزارش وبدا/ نشست صمیمی اعضای شورای صنفی مرکزی دانشجویان با مهندس محمد مهرپویان معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه 20 آذرماه سال جاری در دفتر معاونت توسعه برگزار شد. معاون توسعه دانشگاه در این جلسه ضمن تبریک روز دانشجو، با اشاره به این که دانشجویان همیار مسئولین دانشگاه هستند، اظهار کرد: مجموعه دانشگاه و مسئولین با دانشجویان اهداف مشترکی را دنبال می‌کنند که در نهایت به ارتقاء همه‌جانبه دانشگاه می‌انجامد. وی افزود: پیگیری خواسته‌ها و مطالبات دانشجویان از اولویت‌های ما به شمار می‌رود و امیدواریم با برگزاری این نشست‌ها که به صورت مدون برنامه‌ریزی شده است و مشکلات صنفی دانشجویان ثبت و بررسی می‌شود بتوانیم در جهت حل این مشکلات گام‌های موثری برداریم. مهندس مهرپویان با تأکید بر این واقعیت که دانشجو فلسفه وجودی دانشگاه است، تصریح کرد: ایجاد بستر مناسب و حمایت از فعالیت‌های دانشجویی برای فراهم کردن فرصت مطلوب تحصیل، تهذیب و ورزش باید همواره مورد توجه مسئولین و کارشناسان دانشگاه قرار گیرد. 

تکمیل مجتمع ورزشی و فضای سبز پردیس، پیگیری روند ساخت خوابگاه، ارتقاء ناوگان حمل و نقل و امکانات رفاهی و ورزشی از جمله مباحثی بود که به بحث و تبادل نظر گذاشته شد و در ادامه جلسه هریک اعضای شورای صنفی به طرح مسائل و مشکلات مورد نظر پرداختند.

 

تاریخ درج خبر: چهارشنبه ٢١ آذر ١٣٩٧    / شماره خبر:  ٩٤١٩  / تعداد بازدید:  818

 


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: