دسترسی سریع
دوشنبه ١٥ آذر ١٤٠٠


  چاپ        ارسال به دوست

در راستای اجرای سیاست های ابلاغی وزارت بهداشت صورت پذیرفت؛

برگزاری جلسه ستاد راهبری امور درآمد تأمین مالی و سرمایه گذاری

جلسه ستاد راهبری امور درآمد تأمین مالی و سرمایه گذاری دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برگزار شد.

وبدا سبزوار/  جلسه ستاد راهبری امور درآمد تأمین مالی و سرمایه گذاری با هدف هماهنگی و اجرای سیاست های ابلاغی وزارت متبوع و تامین منابع مالی و سرمایه گذاری با حضور معاونین و مدیران و کارشناسان پایش ستاد راهبری در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار ،شهریور ماه سال جاری در محل سالن جلسات دفتر معاونت توسعه برگزار شد.

این جلسه با هدف تقویت عوامل تولید، تقویت رقابت پذیری اقتصادی و اصلاح نظام مالی، پاسخگوئی به نیازها و ایجاد ثبات و افزایش بهره وری وکاهش و منطقی نمودن هزینه ها و سایر مفاد ابلاغی دستوالعمل برگزار شد.

تصمیم‌گیری درخصوص دستورالعمل خرید دارو و تجهیزات،خرید موادغذائی آشپزخانه‌ها ومواد مصرفی پرکاربرد،تعیین تکلیف ارائه تخفیفات بیمارستانی به همکاران و راه‌اندازی سامانه مدیریت انرژی و ساماندهی خرید خدمات و قطعات کامپیوتری مورد نیاز واحدهای تابعه از جمله مباحثی بود که در این جلسه به تبادل نظر گذاشته شد.

 بررسي و شناسايي پتانسيل و ظرفيت دانشگاه و برنامه ريزي بمنظور افزايش کسب درآمد از حوره هاي بهداشتي، پژوهشي، درماني و غذا و دارو، تهيه و تدوين سياست ها،‌ضوابط و برنامه هاي اجرائي توسعه سرمايه گذاري در حوزه سلامت و تشکيل کارگروه هاي فني و اجرايي بر اساس ضرورت موضوع از جمله وظايف اين ستاد است.

 

 

تنظیم گزارش :رضا آزاد

 


٠٨:٣٧ - دوشنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ٨٩٥٨    /    تعداد نمایش : ٢٥٣٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: