دسترسی سریع
سه شنبه ٠٨ خرداد ١٤٠٣


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

انتخاب مقاله کارمند دانشگاه در دومین کنفرانس ملی تحول و نوآوری سازمانی

مقاله آقای علی تازه گل کارمند معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در دومین کنفرانس ملی تحول و نوآوری سازمانی با رویکرد اقتصاد مقاومتی به عنوان مقاله برگزیده انتخاب شد.

مقاله آقای علی تازه گل کارشناس مسئول مهندسی سازمان و مشاغل معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در دومین کنفرانس ملی تحول و نوآوری سازمانی با رویکرد اقتصاد مقاومتی به عنوان مقاله برگزیده انتخاب شد.

وبدا سبزوار / دومین کنفرانس ملی تحول و نوآوری با رویکرد اقتصاد مقاومتی با حضور جناب آقای دکتر حق دوست معاون محترم برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی ، جناب آقای دکتر صدرالسادات معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت متبوع ، اساتید، دانشجویان، مدیران اجرایی و کارکنان دانشگاه های کشور در مشهد برگزار شد.

در این کنفرانس ملی که بیش از ۴۰۰ مقاله به دبیرخانه آن ارسال شده بود،مقاله آقای علی تازه گل از دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در بخش کارکنان  با عنوان (بررسی دیدگاه کارمندان در تاثیر آموزش بر بهره بری) در قالب پوستر به عنوان مقاله برگزیده انتخاب شد.

شایان ذکر است؛ از محورهای این همایش  می توان به"ارتقاء بهره وری"، "توسعه پایدار و درون زا"، "گردشگری و بازاریابی" و "کارآفرینی و کارآفرینان" اشاره کرد.

 

 

تاریخ درج خبر: شنبه ١٢ اسفند ١٣٩٦    / شماره خبر:  ٨٠٠٢  / تعداد بازدید:  3473

 


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: