دسترسی سریع
يکشنبه ٠٦ فروردين ١٤٠٢


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت:

تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران وزارت بهداشت تا پایان امسال انجام خواهد شد

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: پیگیر وضعیت استخدامی ایثارگران مجموعه وزارت بهداشت هستیم و انشالله تا پایان امسال تبدیل وضعیت این افراد انجام خواهد شد.

گزارش وبدا، بهروز رحیمی با بیان این مطلب افزود: با توجه به قانون بودجه ۱۴۰۰ بند "د" تبصره ۲۰ درخصوص  تبدیل وضعیت ایثارگران که البته همیشه مورد توجه وزارت بهداشت بوده است، متاسفانه این امر با توجه به نامه ارسالی  سازمان مدیریت برنامه و بودجه  درمورد عدم استخدام و تبدیل وضعیت ها در استان ها و تفسیر به رای این سازمان،  کمی به چالش خورده بود  که خوشبختانه این موضوع رفع شد و درحال پیگیری تغییر وضعیت استخدامی ایثارگران مجموعه وزارت بهداشت هستیم.
 وی همچنین گفت: از مدت ها قبل مذاکرات بسیاری برای لغو و اصلاح این نامه با سازمان برنامه بودجه و فراکسیون ایثارگران در مجلس داشتیم هرچند که ما کارمان را متوقف نکرده بودیم و دانشگاه های علوم پزشکی  درحال تبدیل وضعیت کارکنان ایثارگر خود هستند.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت با بیان این که جمعیتی بیش از۵۰ هزار نفر از مجموعه وزارت بهداشت شامل این بخشنامه (تبدیل وضعیت ایثارگران) می شدند، افزود: در تلاش هستیم که انشالله تا پایان سال افرادی که مشمول این بخشنامه می شوند تبدیل وضعیت شوند.
رحیمی همچنین گفت: لازم به ذکر است که تبدیل وضعیت این عزیزان  در دانشگاه های علوم پزشکی سرعت بسیار زیادی گرفته است و گزینش نیز در انجام و تسریع کار این عزیزان بسیار تلاش می کند و همچنین مجموعه مدیریت منابع انسانی ستاد وزارت بهداشت و دانشگاه ها نیز در قالب کارگروه های تخصصی به سرعت در حال انجام این امر هستند.
وی در پایان افزود: انشالله تا پایان امسال تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران مجموعه وزارت بهداشت انجام خواهد شد.

 

تاریخ درج خبر: دوشنبه ٢٧ دی ١٤٠٠    / شماره خبر:  ١٤١١٩  / تعداد بازدید:  6313

 


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: