دسترسی سریع
شنبه ١٣ آذر ١٤٠٠


  چاپ        ارسال به دوست

رییس دبیرخانه هیأت امناء خبرداد؛

برگزاری اولین جلسه هیات امناء دانشگاه در سال1400

به گزارش وبدا / غفورادیبان در گفتگو با وبدا اظهار کرد: این جلسه به منظور ارائه گزارش عملکرد دانشگاه در سال 1399، تصویب بودجه سال 1400 و همچنین بررسی پیشنهادات مشترک و اختصاصی  دوم تیرماه سال جاری در سالن جلسات سردار سلیمانی از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد.

وی افزود: درابتدای این جلسه گزارش بودجه تفصیلی سال ۱۴۰۰ توسط مدیر بودجه دانشگاه مطرح و پس از ارائه نظرات توسط نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی و اعضای حاضر در جلسه با کلیات بودجه موافقت و مورد تصویب قرار گرفت.

رییس دبیرخانه هیات امناء ادامه داد: همچنین در ادامه جلسه پیشنهادات و دستورات مشترک و اختصاصی توسط دکتر مسلم رییس دانشگاه ارائه و پس از بیان نظرات و بررسی اعضای هیات امناء، به تصویب رسید.

ادیبان اضافه کرد: در پایان این نشست گزارش عملکرد دانشگاه در سال ۱۳۹۹ و اقدامات انجام گرفته در ارتباط با کووید-۱۹، توسط دکتر مسلم رییس دانشگاه، ارائه و تلاش‌های انجام شده مورد قدردانی اعضاء محترم هیات امناء قرار گرفت.

گفتنی است در این نشست نماینده وزیر و دبیر هیأت های امناء، مجامع و شوراهای وزارت بهداشت، اعضاء هیأت امناء و نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی به صورت مجازی و رئیس،معاون توسعه و مدیران مالی و بوجه دانشگاه علوم پزشکی سبزوار به صورت حضوری شرکت داشتند./آزاد

 ١١:٣٩ - چهارشنبه ٢ تير ١٤٠٠    /    شماره : ١٣٢٠٦    /    تعداد نمایش : ١١١٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: