دسترسی سریع
جمعه ١١ فروردين ١٤٠٢


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

در راستای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در ایام نوروز؛

جلسه هماهنگی ستاد تسهیلات نوروزی دانشگاه برگزار شد

با هدف هماهنگی لازم درراستای ارائه خدمات بهداشتی درمانی مناسب به همشهریان و مسافران نوروزی، جلسه هماهنگی ستاد تسهيلات نوروزي دانشگاه برگزار شد.

با هدف هماهنگی لازم درراستای ارائه خدمات بهداشتی درمانی مناسب به همشهریان و مسافران نوروزی، جلسه هماهنگی ستاد تسهيلات نوروزي دانشگاه برگزار شد.

وبدا سبزوار / جلسه ستاد تسهيلات نوروزي دانشگاه با حضور دکتر مسلم رئیس دانشگاه، معاونین، مدیران واحدهای تابعه ، روسای شبکه های بهداشت و درمان وبیمارستان ها، صبح امروز مورخه 19بهمن ماه سال جاری برگزار شد.

در این جلسه رئیس دانشگاه ضمن تبریک چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهارکرد: با توجه به افزایش مراجعین مراکز بهداشتی و درمانی در ایام تعطیلات نوروز و حضور مسافران در شهرستان، اتخاذ تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های مناسب برای ارائه خدمات بهداشتی درمانی مناسب و با کیفیت در جهت رفاه بیشتر مردم و مسافرین امری ضروری است.

وی ضمن تاکید بر بازدید های مستمر و دوره ای از مراکز بهداشتی و درمانی و آمادگی کامل نیروها،افزود:با توجه به روزهای  باقی مانده سال جاری ضروری است تا برنامه‌ریزی دقیق جهت آزمایشگاهها ، کلینیک دندانپزشکی، بخش جراحی قلب باز و ساعات خدمات‌دهی پاراکلینیک و خرید تجهیزات پزشکی لازم صورت پذیرد.

در این جلسه دبیر ستاد تسهیلات دانشگاه ضمن بيان گزارش از روند فعاليت هاي سنوات گذشته و بيان مهمترين نقاط ضعف و قوت به تبيين راهكارهاي لازم به منظور ارايه خدمات هرچه مطلوبتر براي شهروندان و مسافران نوروزي در ايام پاياني سال و تعطيلات نوروزي پرداخت.

سایر اعضای ستاد تسهیلات نوروزی دانشگاه هم در این جلسه، نظرات و پیشنهادات خود را در راستای برنامه‌ریزی مطلوب برای ارائه خدمات بهداشتی درمانی مناسب به شهروندان و مسافران نوروزی ارائه و مقرر شد كليه واحدها برنامه هاي خود را جهت تدوين جدول نهايي به دبيرخانه ستاد ارايه دهند.


 

تاریخ درج خبر: شنبه ١٩ بهمن ١٣٩٨    / شماره خبر:  ١١٤٠٧  / تعداد بازدید:  5394

 


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: