دسترسی سریع
دوشنبه ١٥ آذر ١٤٠٠


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه کارگروه توسعه مدیریت دانشگاه

جلسه کارگروه توسعه مدیریت دانشگاه ساعت 9 صبح روز سه شنبه 98/7/30 با حضور ریاست محترم دانشگاه، نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و اعضای کارگروه برگزار گردید.

در این جلسه ریاست محترم دانشگاه ضمن خیرمقدم به حاضرین در جلسه، به تشریح نقش و اهمیت کارگروه توسعه مدیریت در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در ابلاغ سیاستهای کلی نظام و نقشه راه اصلاح نظام اداری کشور پرداخته و در خصوص تحلیل نتایج ارزیابی عملکرد سال 97، خواستار بررسی دقیق، آسیب شناسی و باورمندی در جهت بهبود و اصلاح فرآیندها و در نتیجه انجام صحیح کارها شدند. در ادامه آقای مولوی نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، به معرفی و تبیین جایگاه کارگروه توسعه مدیریت در تصمیم گیریها، سیاست گزاری ها و اصلاح امور پرداخته و بر ضرورت تشکیل کمیته های تخصصی ذیل کارگروه تاکید کرد. در پایان جلسه نتایج ارزیابی عملکرد سال 97 دانشگاه مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته و نظرات پیشنهادی و اصلاحی ارائه گردید. جلسه در ساعت 11 با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد خاتمه یافت.

همچنین پس از اتمام جلسه توسط آقای مولوی نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، از بیمارستانهای حشمتیه و مبینی در حوزه میز خدمت بازدیدی به عمل آمد.

 


١٣:٥٧ - چهارشنبه ١ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ١٠٩١٢    /    تعداد نمایش : ٨٦٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: