دسترسی سریع
سه شنبه ٠٩ آذر ١٤٠٠


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر توسعه دانشگاه علوم پزشکی سبزوار اعلام کرد؛

اجرای دستورالعمل جدید ارزیابی عملکرد مدیران و کارکنان

مدیر توسعه دانشگاه علوم پزشکی سبزوارگفت: به استناد ماده69 آیین نامه اداری و استخدامی کارکنان غیر هیأت علمی دانشگاههای علوم پزشکی دستورالعمل جدید ارزیابی عملکرد مدیران وکارکنان به دانشگاهای علوم پزشکی کشورابلاغ شد.

وبدا سبزوار/ مهدی بازقندی با اشاره به اجرای بهینه سازی فرآیند ارزیابی عملکرد کارکنان در گفتگو با وبدا اظهار کرد:این دستورالعمل با هدف حذف موانع،برطرف سازی ابهامات موجود و اجرای صحیح فرآیند در راستای نیل به اهداف فردی و سازمانی پس از برگزاری جلسات تخصصی اصلاح،بازنگری و تدوین، از سوی وزارت بهداشت به کلیه دانشگاهای علوم پزشکی کشورابلاغ شد.

وی با بیان اینکه دستورالعمل جدید ارزیابی عملکرد مدیران وکارکنان  از مهرماه سال جاری وارد فازاجرایی خواهد شد،افزود: در دستور العمل جدید فرآیند ارزیابی از اول فروردین هرسال آغاز و در ابتدای دوره فرم موافقت نامه بین مدیر و کارمند توزیع و مدیر خواسته ها و حدود انتظارات خود را از کارمند اعلام می دارد.

بازقندی ادامه داد: در طول دوره ارزیابی، عملکرد کارمند به صورت مستمر از طریق فرم پایش انجام و در اسفند ماه همان سال فرآیند نهایی ارزیابی آغاز و تا خرداد ماه سال بعد تکمیل و به اتمام خواهد رسید.

مدیر توسعه دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با تاکید بر پیاده سازی و اجرای دقیق دستورالعمل جدید در تمامی واحد های تابعه،تصریح کرد:از جمله ویژگی های دستور العمل جدید می توان به توجه به هدف گذاری و برنامه ریزی ابتدای دوره ارزیابی از طریق ثبت فرم توافقنامه بین مدیر و کارمند،استفاده از ابزارهای نوین در جهت نظارت مستمر بر عملکرد کارکنان و متعادل نمودن شخص های مورد سنجش از طریق ثبت فرم وقایع در طول دوره ارزیابی توسط مدیر اشاره نمود.

گفتنی است؛جلسه توجیهی رابطین ارزشیابی، با هدف معرفی دستورالعمل جدید و تاکید بر جایگاه امور اداری در پیشبرد اهداف ارزیابی عملکرد، با حضور مدیر نیروی انسانی و کلیه رابطین ارزیابی عملکرد دانشگاه علوم پزشکی سبزوار27 شهریورماه سال جاری در دفتر معاونت توسعه مدیریت و منابع برگزار شد.


١٣:٢٥ - پنج شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ١٠٧٢٣    /    تعداد نمایش : ١٩٢٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: