دسترسی سریع
پنج شنبه ١٠ فروردين ١٤٠٢


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت:

رفاه کارمندان، اولویت معاونت توسعه وزارت بهداشت است

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: کارگروه ویژه ای در این معاونت برای سامان دهی و توجه بیشتر به مسائل معیشتی و رفاهی کارکنان تشکیل و به زودی مصوبات آن برای اجرا به دانشگاه ها و واحدهای ستادی وزارت بهداشت ابلاغ می شود.

به گزارش مفدا، سیدکامل تقوی نژاد در مراسم گرامیداشت روز کارمند که در ستاد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد، ضمن تبریک روز کارمند و هفته دولت گفت: اولویت مورد تاکید در حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، توجه به مسائل رفاهی همکاران بوده و در این راستا نیز برنامه ریزی های خوبی صورت گرفته است.

وی یادآور شد: تلاش داریم با استفاده از تجربیات همکاران، دانشگاه های علوم پزشکی و خرد جمعی، قدم های موثرتری در زمینه مسائل رفاهی همکاران برداریم، به گونه ای که شاهد افزایش رضایت مندی بیشتر همکاران باشیم.

تقوی نژاد، یکی دیگر از موضوع های مورد نظر خود در وزارت بهداشت را سامان دهی وضعیت نیروی انسانی "قرارداد کار معین" دانست و عنوان کرد: بیش از ۵۰۰ نفر از نیروی انسانی ستاد وزارت بهداشت که در قالب قراردادکار معین  از سال های پیش، مشغول به کار هستند همواره دغدغه ذهنی تبدیل وضعیت به پیمانی را داشته‌اند.

وی ادامه داد: خوشبختانه با حمایت وزیر بهداشت و همراهی و تصویب اعضای هیات امنای موسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی (نیماد) قرار است با هماهنگی سازمان امور اداری و استخدامی این همکاران به "پیمانی" تبدیل وضعیت شوند.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، تاکید کرد: امیدوارم با حضور این همکاران، پس از تبدیل وضعیت مراسم جشن دیگری را برگزار نمائیم.

وی به یکی دیگر از چالش های مطرح شده برخی کارمندان وزارت بهداشت در سال های گذشته نیز اشاره کرد و اظهار داشت: تعدادی از همکاران در این مدت، موفق نشدندکه فوق العاده ویژه را دریافت کنند، این خبر خوش را هم، به آنها می دهم که فرآیند قانونی طی شده و همه این افراد که حکم حقوقی آنها دچار مشکل بود؛ فوق العاده ویژه را دریافت خواهند کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت با اشاره به حضور بازنشستگان وزارت بهداشت در سالن همایش و تجلیل از آنها در این برنامه اظهار داشت: بازنشستگان به عنوان گنجینه های زنده تجربه و حکمت، بیش از ۳۰ سال از عمر خود را صرف آبادانی، توسعه و پیشرفت نظام سلامت کشور کردند.

تقوی نژاد، ضمن قدردانی از خدمات بازنشستگان وزارت بهداشت، ادامه داد: تجربه گرانسنگ شما، چراغ راهی برای کارکنان فعلی وزارت بهداشت است تا بتوانیم با درس آموزی از آنها هم چنان با صبر، متانت، حوصله، خوش رویی، نشاط و مسئولیت شناسی در جهت خدمت به مردم گام برداریم.

به گزارش وبدا، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، با اشاره به تجلیل فرزندان کارمندان وزارت بهداشت در این برنامه که در جشنواره های مختلف علمی، رتبه برتر کسب کردند، اظهار داشت: چشمِ امید کشور به تلاش های این عزیزان دوخته شده است و امیدوارم برای آینده سازان کشور، حضور در این جمع، انگیزه لازم برای کوشش و فعالیت علمی بیشتر در سال تحصیلی پیش رو را فراهم نماید.

گفتنی است در پایان این مراسم از بازنشستگان سال ۹۷ وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین فرزندان کارکنان که رتبه های برتر جشنواره های علمی را کسب کردند، تجلیل شد.

 

تاریخ درج خبر: چهارشنبه ٦ شهريور ١٣٩٨    / شماره خبر:  ١٠٦١٩  / تعداد بازدید:  1937

 


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: